Test na ojcostwo – jakie są opinie o badaniu?

Genetyczny test ojcostwa to jedyna pewna metoda na ustalenie ojcostwa z wiarygodnością na poziomie 99,9%. Badania genetyczne są szybkie, coraz popularniejsze i przez to łatwo dostępne dla zainteresowanych. Można je wykonać nawet bez wychodzenia z domu – wystarczy zamówić zestaw pobraniowy i postępować zgodnie z załączoną do niego instrukcją.

Test ojcostwa opinie pacjentów
Test ojcostwa – opinie o najtańszych testach
Test ojcostwa – opinie o testach z allegro
Test ojcostwa – opinie o testach w ciąży

Test ojcostwa opinie pacjentów

Testy ojcostwa cieszą się pozytywnymi opiniami pacjentów, którzy skorzystali z usług sprawdzonych laboratoriów. Placówki oferują możliwość pobrania próbki na miejscu lub otrzymania specjalnego zestawu pobraniowego, dzięki któremu można samodzielnie pozyskać wymaz z policzka, bez konieczności wychodzenia z domu. Również samą próbkę można odesłać do analizy za pośrednictwem kuriera.

Test ojcostwa – opinie o najtańszych testach

Opinie o najtańszych testach na ojcostwo nie są najlepsze, chyba że dotyczą laboratoriów oferujących niską cenę wynikającą z okresowej promocji. Bardzo często okazuje się, że niska cena ma zachęcać do zakupów badania, które posiada tzw. ukryte koszty. Po wykonaniu analizy pojawiają się dopłaty do badania, bez których nie uda się wykonać analizy czy odebrać wyniku. Należy uważać na pozornie niską cenę i dokładnie sprawdzać ofertę.

Test ojcostwa – opinie o testach z allegro

Test na Allegro to tak naprawdę same zestawy pobraniowe, które następnie należy odesłać do laboratorium za pośrednictwem kuriera. Nie są to oferty badań, dlatego też nie należy liczyć na tak niską cenę testu na ojcostwo. Warto podkreślić, że nie zawsze ten zestaw będzie akceptowany przez laboratorium – z tego też powodu „testy” z Allegro nie są wysoko oceniane i raczej określa się je jako mało wiarygodne.

Test ojcostwa – opinie o testach w ciąży

Opinie o testach na ojcostwo wykonywanych w ciąży są pozytywne, klienci są pewni wysokiej wiarygodności badania, jednak do minusów zaliczają wysoką cenę. Należy jednak podkreślić, że na ostateczną cenę do zapłaty wpływ ma rodzaj analizy, a przed narodzeniem dziecka można wykonywać wyłącznie zaawansowaną diagnostykę, która wymaga odpowiedniego sprzętu i personelu. Stąd też wynika cena badania DNA.