Zestaw pobraniowy testDNA

IMG_7818Czy wiesz, że zlecając prywatne badanie na ustalanie ojcostwa otrzymasz w cenie badania specjalny zestaw do pobrania materiału? W przypadku testu prywatnego, próbki DNA (wymazy z policzka) można pobrać z powodzeniem samodzielnie. Czynność ta jest bardzo prosta i zupełnie bezbolesna, a w dodatku wszystko można załatwić dyskretnie, nie narażając nikogo na dodatkowy stres.

.

Niezbędne akcesoria znajdujące się w zestawie

1Najistotniejszym elementem są sterylne wymazówki, na które pobiera się  wymazy z wewnętrznej strony policzka. W papierowym opakowaniu znajdują się dwie sterylne wymazówki przeznaczone dla jednej osoby.  Istotne jest to, aby na dwie godziny przed pobraniem nie spożywać posiłków, nie pić napojów, nie żuć gumy oraz nie palić papierosów.

 

91Kolejnym ważnym elementem zestawu jest formularz zlecenia badania ojcostwa. Powinien on zostać podpisany przez jednego z prawnych opiekunów dziecka, zazwyczaj jest to ojciec albo matka. Na formularzu należy podać takie dane jak: imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Dodatkowo zaznaczasz sposób w jaki chciałbyś zostać poinformowany o wyniku badania na ojcostwo: listownie, telefonicznie, mailowo itd. Można wybrać wszystkie opcje.

Pamiętaj jednak o wpisaniu hasła, które będziesz znał tylko Ty. Kontaktując się z nami będziemy prosić o podanie hasła, tak aby mieć pewność, że rozmawiamy z właściwą osobą.

Pobrane próbki oraz wypełniony formularz zlecenia badania ojcostwa należy odesłać na adres laboratorium.

.

Co jeszcze zawiera zestaw?

W zestawie oprócz wyżej wspomnianych elementów znajdziesz dokładną instrukcję pobrania materiału do badania ojcostwa, blankiet przelewu do dokonania opłaty, a także zaadresowaną kopertę zwrotną w której należy odesłać próbki oraz formularz.

Kliknij w obraz, aby zobaczyć zdjęcia zestawu

.

Dla tych z Państwa, którzy chcą się podzielić z nami swoją opinię na nasz temat przygotowaliśmy krótką ankietę. Będziemy bardzo wdzięczni za jej wypełnienie i odesłanie wraz z próbkami.

.

Jak można zamówić zestaw do badania ojcostwa?

Istnieje kilka opcji zamówienia zestawu do samodzielnego pobrania materiału. Wystarczy się z nami skontaktować i podać pełne dane do wysyłki:

  • Telefonicznie: (32) 441 75 53
  • Mailowo: zamow@testdna.pl
  • Wypleniając prosty formularz zamówienia na naszej stronie:  https://www.ustalojcostwo.pl/kup-teraz
  • Udać się do wybranej apteki i kupić zestaw na miejscu. Pełną listę aptek znajdziesz tutaj.

.

Ważne! Jeżeli zamówienie zostanie złożone do godz. 14:00, zestaw wyślemy pocztą polską jeszcze w tym samym dniu. Na przesyłkę oczekuje się 1-2 dni robocze. Istnieje także możliwość zamówienia wysyłki kurierskiej bez żadnych dodatkowych opłat! W tym przypadku zestaw należy zamówić najpóźniej do godz. 14:30.

Jeżeli nie chcesz pobierać próbek samodzielnie istnieje możliwość pobrania materiału w placówce medycznej na terenie całej Polski.  Wybierz placówkę i umów się na wizytę!

.
Bezpłatne poradniki

Przygotowaliśmy dla Państwa materiały informacyjne (artykuły, poradniki, filmy) z których dowiedzą się Państwo m.in.:

WIĘCEJ PORADNIKÓW

.

.

linia

Bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje z laboratorium…
.
Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści badań DNA. Istnieje również możliwość odbycia rozmowy z pracownikiem samego laboratorium. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00 do 21.00.
.
(32) 441 75 53   lub  kontakt@testdna.pl
[metaslider id=6940]