Pewne testy na ojcostwo w całej Polsce

Pobierz próbki w domu lub w przychodni

badania dna, badanie dna, testy dna, test dnaBadania DNA to jedyny pewny sposób na ustalenie bądź wykluczenie ojcostwa. Taki test wykonuje się zwykle raz na całe życie, dlatego pacjent powinien mieć PEWNOŚĆ co do uzyskanego wyniku. W tym celu należy wybrać renomowane laboratorium, które wykona test na ojcostwo. Co ważne, badanie powinno być wykonane na 34 markerach DNA (jest to największa pula na rynku), dzięki czemu wynik będzie zgodny z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Pobranie materiału DNA wykonywane stacjonarnie – 200 punktów

Pobranie lub przyjęcie gotowej próbki DNA można wykonać w placówkach stacjonarnych na terenie całej Polski. Badanie można wykonać z dowolnej próbki z materiałem genetycznym, w przeciwieństwie do wielu innych laboratoriów, które biorą pod uwagę jedynie wymaz z policzka i w których analiza innej formy materiału DNA wymaga często wysokiej dopłaty.

Dla testDNA Laboratorium Sp. z o.o. każda próbka jest tak samo dobra i pewna. DNA pacjenta to genetyczny odcisk palca pacjenta, wobec tego na każdej próbce znajduje się takie samo DNA. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby poddać analizie nie tylko wymaz z policzka, ale także sztućce, kubek, słomkę do picia, nadgryzione ciastko, włosy z cebulkami, szczoteczkę do zębów, szczotkę do włosów, plamy krwi itp.

Sprawdzone laboratorium – praca laboratorium sprawdzana przez ZEWNĘTRZNYCH SPECJALISTÓW

testDNA Sp. z o.o. Sp. k. to prywatne laboratorium, biorące udział w zewnętrznych programach biegłości. Wyniki badań DNA otrzymane z testDNA są uznawane przez Polskie Sądy. Prawidłowe procedury laboratoryjne w testDNA Sp. z o.o. Sp. k. są potwierdzane licznymi certyfikatami wydawanymi nie tylko przez polskie, ale i międzynarodowe instytucje certyfikujące. Wyniki testu DNA, które otrzyma pacjent zlecający badanie jest zgodny z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618].

Pełna dyskrecja i poufność badania DNA

badania dna, badanie dna, testy dna, test dnaPacjenci zlecający wykonanie analizy próbki DNA w testDNA Sp. z o.o. Sp. k. mają zapewnioną pełną dyskrecję. Nie ma takiej możliwości, aby wynik testu poznała osoba postronna, niezlecająca badania. Co więcej testDNA udostępnia możliwość przeprowadzenia anonimowej analizy DNA, bez podawania danych osobowych. Próbka w laboratorium zawsze otrzymuje unikatowy numer, który nigdy się nie powtórzy, dlatego bez problemu można posługiwać się tylko nim w celu uzyskania przez zleceniodawcę wyniku badania.

Renomowane odczynniki PROMEGA i zespół wybitnych specjalistów

Do wykonywania analiz materiału genetycznego w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. wykorzystuje się tylko i wyłącznie odczynniki renomowanej firmy PROMEGA. Dzięki wysokiej jakości odczynnikom badanie jest PEWNE. Dodatkowo analiza wykonywana jest nawet na aż 34 markerach DNA, podczas gdy wiele laboratoriów bada jedynie 16 markerów. Badanie 34 markerów automatycznie zwiększa wiarygodność otrzymanego wyniku.

Osoby wykonujące analizy z materiału DNA dostarczonego do laboratorium to zespół specjalistów o wysokich kompetencjach. Dzięki temu pacjent może mieć pewność nie tylko co poprawnego wyniku, ale także co do ochrony danych osobowych.

Korzyści płynące z wykonania badania DNA

  • badania dna, badanie dna, testy dna, test dnaPrywatny test na ojcostwo można wykonać z praktycznie każdej próbki m.in. włosy, guma do żucia, sztućce, maszynka do golenia, szklanka, kubek, smoczek i wiele innych. Wszystkie próbki są tak samo pewne i dzięki temu takie badanie DNA na ustalenie ojcostwa charakteryzuje się łatwością pobierania próbek.
  •  Gwarancja na próbki – jest zapewnieniem stałej ceny bez ukrytych, dodatkowych kosztów. Na czym polega? Jeśli dostarczona do testDNA Sp. z o.o. Sp. k. próbka zawiera zbyt małą ilość DNA, można bez problemu i dodatkowych opłat wysłać kolejny materiał do analizy. Badanie zostanie wykonane przez laboratorium jeszcze raz ZA DARMO.
  • Potwierdzona jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. To laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618]. Sprawdź dokładny zakres akredytacji… Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii).
  • badania dna, badanie dna, testy dna, test dnaBadanie nawet 34 markerów DNA u każdej osoby – należy zwrócić uwagę, iż analiza takiej liczby markerów DNA to najpewniejszy wynik badania. Wiele laboratoriów wykonuje analizy tylko na podstawie 16 markerów DNA.
  • Test na ojcostwo wykonywany odczynnikami renomowanej firmy PROMEGA – najwyższej jakości odczynniki gwarantują poprawny wynik testu
  • testDNA Sp. z o.o. Sp. k. zatrudnia najlepszych specjalistów w swoim fachu – analizę próbek DNA przeprowadzają osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, są to specjaliści z długoletnim doświadczeniem stale podnoszący wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, mają na koncie wiele publikacji naukowych

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

„Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
 

Wstecz