Badanie ojcostwa w testDNA to doświadczenie i wysoka jakość analiz |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Ponad 13 lat na rynku i blisko 10 000 klientów …

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu testów na ojcostwo zarówno do celów prywatnych jak i sądowych. Analizy ojcostwa wykonujemy od 2003 roku i do tej pory nie mieliśmy ani jednego prawnie podważonego wyniku. Współpracujemy z ponad 20 sądami z całej Polski, prokuraturą, lekarzami oraz innymi podmiotami. Regularnie poddajemy się również kontrolom zewnętrznym, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

 .

Wysoka jakość analiz

Jako jedno z nielicznych polskich laboratoriów analizujemy 24 markery. Dzięki temu testy z udziałem wyłącznie domniemanego ojca i dziecka osiągają bardzo dużą skuteczność. Wydany wynik jest dokładniejszy.

Analiza 24 markerów DNA
W naszym laboratorium badamy 24 markery DNA, co oznacza, że większą czułość wyniku! Przeczytaj dlaczego warto badać 24 markery…
.

Zaufało nam już ponad 10 000 klientów a także sądy,
prokuratura i liczne organizacje…

.

Współpracujemy z wieloma specjalistami w tym m.in ekspertami z laboratoriów kryminalistycznych czy zagranicznymi ośrodkami specjalizującymi się w analizie DNA. Dzięki temu bardzo trudne przypadki możemy na bieżąco konsultować z osobami, których kompetencje pozwalają na wydanie jednoznacznej opinii.

.

Nasze badania na ojcostwo wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Klienci mają prawo do wglądu do pełnej dokumentacji zawierającej m.in elektroforogramy obrazującej wynik sekwencjonowania. Na wynikach znajdują się z kolei zawsze profile genetyczne badanych osób oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej.

.

 Najszersza sieć placówek i aptek

vector map of poland - hi detailedJako jedyne laboratorium w Polsce realizujące badania na ustalenie ojcostwa dysponujemy prawie 200 współpracującymi z nami punktami pobrań na terenie całego kraju. Dzięki temu nasi Klient mogą korzystać z usługi pobrania DNA na miejscu przez wykwalifikowany personel medyczny.

.

.
[Zdjęcia z laboratorium – kliknij  miniaturę, aby powiększyć]

Warto przeczytać:

.

Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu. Zapewniamy Państwu wsparcie i szybką pomoc. Nasi konsultanci doradzą w wyborze testu DNA oraz pomogą na każdym etapie realizacji badania.

.

   

.


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie