Badanie ojcostwa w testDNA to doświadczenie i wysoka jakość analiz |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Ponad 13 lat na rynku i blisko 10 000 klientów …

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu testów na ojcostwo zarówno do celów prywatnych jak i sądowych. Analizy ojcostwa wykonujemy od 2003 roku i do tej pory nie mieliśmy ani jednego prawnie podważonego wyniku. Współpracujemy z ponad 20 sądami z całej Polski, prokuraturą, lekarzami oraz innymi podmiotami. Regularnie poddajemy się również kontrolom zewnętrznym, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

 .

Wysoka jakość analiz

Jako jedno z nielicznych polskich laboratoriów analizujemy 24 markery. Dzięki temu testy z udziałem wyłącznie domniemanego ojca i dziecka osiągają bardzo dużą skuteczność. Wydany wynik jest dokładniejszy.

Analiza 24 markerów DNA
W naszym laboratorium badamy 24 markery DNA, co oznacza, że większą czułość wyniku! Przeczytaj dlaczego warto badać 24 markery…
.

Zaufało nam już ponad 10 000 klientów a także sądy,
prokuratura i liczne organizacje…

.

Współpracujemy z wieloma specjalistami w tym m.in ekspertami z laboratoriów kryminalistycznych czy zagranicznymi ośrodkami specjalizującymi się w analizie DNA. Dzięki temu bardzo trudne przypadki możemy na bieżąco konsultować z osobami, których kompetencje pozwalają na wydanie jednoznacznej opinii.

.

Nasze badania na ojcostwo wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. Klienci mają prawo do wglądu do pełnej dokumentacji zawierającej m.in elektroforogramy obrazującej wynik sekwencjonowania. Na wynikach znajdują się z kolei zawsze profile genetyczne badanych osób oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej.

.

 Najszersza sieć placówek i aptek

vector map of poland - hi detailedJako jedyne laboratorium w Polsce realizujące badania na ustalenie ojcostwa dysponujemy prawie 200 współpracującymi z nami punktami pobrań na terenie całego kraju. Dzięki temu nasi Klient mogą korzystać z usługi pobrania DNA na miejscu przez wykwalifikowany personel medyczny.

.

.
[Zdjęcia z laboratorium – kliknij  miniaturę, aby powiększyć]

Warto przeczytać:

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

.


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie