Anonimowy test na ojcostwo

anonimowy test na ojcostwo, anonimowe testy na ojcostwo, anonimowe badania na ojcostwo, anonimowe badanie na ojcostwoJeżeli chcą Państwo uzyskać pewny wynik testu na ojcostwo i równocześnie mieć możliwość zachowania całkowitej dyskrecji zachęcamy do wykonania badania ojcostwa zupełnie anonimowo. Taki test będzie tak samo czuły i pewny jak badanie sądowe. Nie będą Państwo jednak musieli podawać jakichkolwiek informacji o osobach biorących w nim udział. Próbki można z powodzeniem pobrać samodzielnie a następnie przynieść do nas osobiście, odesłać pocztą lub zadzwonić i zamówić kuriera po ich odbiór (na nasz koszt).

Wypełnij formularz badania anonimowego

anonimowy test na ojcostwo, anonimowe testy na ojcostwo, anonimowe badania na ojcostwo, anonimowe badanie na ojcostwoWybierając anonimowy test na ojcostwo, w dołączonym do zestawu pobraniowego formularzu zlecenia podają Państwo wyłącznie dane zleceniodawcy i zaznaczają formę w jakiej chcą otrzymać wynik analizy.

Przypominamy jednocześnie, że zleceniodawcą nie musi być sam uczestnik badania. Jeśli chodzi o osoby biorące udział w teście (osoby badane), to formularz ogranicza się wyłącznie do informacji dotyczących płci, daty pobrania oraz rodzaju próbki (krew, wymaz, mikroślad). Badani zostają w tej sytuacji określeni jako: „DOMNIEMANY OJCIEC”, „DZIECKO”, „MATKA”. Żadne Państwa dane nie zostaną też umieszczone na wyniku testu, za wyjątkiem profilu genetycznego i rezultatu zaawansowanej analizy statystycznej.

 

A jak wygląda formularz z danymi osobowymi?

z_danymi_osobowymiDecydując się na standardowe badanie ojcostwa, nawet to wykonane wyłącznie dla własnej wiedzy, na formularzu podają Państwo takie dane osobowe uczestników jak – imiona, nazwiska, daty urodzenia i numery pesel.

W podobny sposób opisywane są próbki, zarówno wymazy policzkowe jak i „mikroślady” (szczoteczkę do zębów, maszynkę do golenia, czy zużytą chusteczkę higieniczną).

I choć wszystkie przekazywane nam informacje podlegają ściśle procedurom bezpieczeństwa ochrony danych osobowych. Przekazywane nam informacje są chronione i nie przekazujemy ich osobom postronnym. Doskonale jednak rozumiemy, że niektórzy z Państwa chcą zachować anonimowość, dlatego laboratorium postanowiło dać Państwu taką możliwość.

.

Dyskretny odbiór zestawu lub pobranie w placówce

Komfort i dyskrecję zapewni Państwu możliwość samodzielnego pobrania próbek. Posiadając zestaw testowy sami będą mogli Państwo zdecydować, gdzie i kiedy pobiorą wymazy lub inne próbki. Na kopercie wysyłkowej nie zamieścimy logo laboratorium, a nadawcą zostanie osoba prywatna ? jeden z pracowników naszego laboratorium. Gdyby nie chcieli Państwo, aby zestaw trafił na adres domowy, wówczas mogą go odebrać na wybranej przez siebie stacji benzynowej, w paczkomacie lub aptece. Zestaw także można odebrać w jednym z naszych lokalnych oddziałów.

anonimowy test na ojcostwo, anonimowe testy na ojcostwo, anonimowe badania na ojcostwo, anonimowe badanie na ojcostwo

Jeżeli chcą Państwo, aby próbki (wymazy z policzka) zostały pobrane przez personel medyczny wystarczy skontaktować się z nami i umówić wizytę. Na miejscu zostanie wypełniony formularz anonimowy.

 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz