Anonimowy test na ojcostwo

Jeżeli chcą Państwo uzyskać pewny wynik testu na ojcostwo i równocześnie mieć możliwość zachowania całkowitej dyskrecji zachęcamy do wykonania badania ojcostwa zupełnie anonimowo. Taki test będzie tak samo czuły i pewny jak badanie sądowe. Nie będą Państwo jednak musieli podawać jakichkolwiek informacji o osobach biorących w nim udział. Próbki można z powodzeniem pobrać samodzielnie a następnie przynieść do nas osobiście, odesłać pocztą lub zadzwonić i zamówić kuriera po ich odbiór (na nasz koszt).

Wypełnij formularz badania anonimowego

formularz_anonimowyWybierając anonimowy test na ojcostwo, w dołączonym do zestawu pobraniowego formularzu zlecenia podają Państwo wyłącznie dane zleceniodawcy i zaznaczają formę w jakiej chcą otrzymać wynik analizy.

Przypominamy jednocześnie, że zleceniodawcą nie musi być sam uczestnik badania. Jeśli chodzi o osoby biorące udział w teście (osoby badane), to formularz ogranicza się wyłącznie do informacji dotyczących płci, daty pobrania oraz rodzaju próbki (krew, wymaz, mikroślad). Badani zostają w tej sytuacji określeni jako: “DOMNIEMANY OJCIEC”, “DZIECKO”, “MATKA”. Żadne Państwa dane nie zostaną też umieszczone na wyniku testu, za wyjątkiem profilu genetycznego i rezultatu zaawansowanej analizy statystycznej.

 

A jak wygląda formularz z danymi osobowymi?

z_danymi_osobowymiDecydując się na standardowe badanie ojcostwa, nawet to wykonane wyłącznie dla własnej wiedzy, na formularzu podają Państwo takie dane osobowe uczestników jak – imiona, nazwiska, daty urodzenia i numery pesel.

W podobny sposób opisywane są próbki, zarówno wymazy policzkowe jak i “mikroślady” (szczoteczkę do zębów, maszynkę do golenia, czy zużytą chusteczkę higieniczną).

I choć wszystkie przekazywane nam informacje podlegają ściśle procedurom bezpieczeństwa ochrony danych osobowych. Przekazywane nam informacje są chronione i nie przekazujemy ich osobom postronnym. Doskonale jednak rozumiemy, że niektórzy z Państwa chcą zachować anonimowość, dlatego laboratorium postanowiło dać Państwu taką możliwość.

.

Dyskretny odbiór zestawu lub pobranie w placówce

Komfort i dyskrecję zapewni Państwu możliwość samodzielnego pobrania próbek. Posiadając zestaw testowy sami będą mogli Państwo zdecydować, gdzie i kiedy pobiorą wymazy lub inne próbki. Na kopercie wysyłkowej nie zamieścimy logo laboratorium, a nadawcą zostanie osoba prywatna ? jeden z pracowników naszego laboratorium. Gdyby nie chcieli Państwo, aby zestaw trafił na adres domowy, wówczas mogą go odebrać na wybranej przez siebie stacji benzynowej, w paczkomacie lub aptece. Zestaw także można odebrać w jednym z naszych lokalnych oddziałów.

najblizsza-apteka-w-ktorej-dostepny

Jeżeli chcą Państwo, aby próbki (wymazy z policzka) zostały pobrane przez personel medyczny wystarczy skontaktować się z nami i umówić wizytę. Na miejscu zostanie wypełniony formularz anonimowy.

 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz