Test na ojcostwo - Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych

Klienci przekazujący nam swoje dane osobowe nie muszą się bać o ich bezpieczeństwo. Stosujemy takie systemy zabezpieczeń, które uniemożliwiają wydostaniu się tych informacji na zewnątrz.

Szyfrowanie danych
 Część informacji udzielają nam Państwo przez Internet. Wszystkie te dane kodowane są za pomocą szyfrowanej wersji protokołu HTTP, czyli HTTPS.
Dyskretny kontakt z Klientem
 Wprowadziliśmy system komunikacji z Klientem, który zapewnia Państwu komfort i pełną dyskrecję. Przekazując jakiekolwiek informacje przez telefon, najpierw upewniamy się czy rozmawiamy z odpowiednią osobą. W tym celu sprawdzamy czy w naszym systemie widnieje badanie na podane nazwisko, a jeśli tak, oddzwaniamy i dopiero wtedy udzielamy informacji. Prosimy też o podanie ustalonego wcześniej hasła dostępu. Chcemy, aby nasza oferta jak najbardziej odpowiadała Państwa oczekiwaniom, dlatego też u nas mogą Państwo sami zdecydować w jakiej formie chcieliby otrzymać wynik badania: listownie, telefonicznie, faksem, pocztą elektroniczną, a może odebrać na miejscu w placówce.
Sposób przechowywania danych o wynikach badań
 Wyniki wszystkich przeprowadzonych u nas badań genetycznych przechowywane są w specjalnym archiwum, w sposób zgodny z zapisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10 sierpnia 2001 r. odnośnie zasad przechowywania dokumentacji medycznej. 
Sposób przechowywania próbek DNA
 Próbki materiału genetycznego trzymamy w przeznaczonych do tego celu zamrażarkach laboratoryjnych w temperaturze – 70 °C. 

 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

.

 


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie