Test ojcostwa na raty

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozłożeniem opłaty za test na ojcostwo (do kwoty 2 000 zł) na raty to u nas jest taka możliwość. 

Rozmowa z działem finansowym bez zobowiązań

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić swoją zdolność kredytową wystarczy się z nami skontaktować i pozostawić swój numer. Dział finansowy oddzwoni w dogodnym dla Państwa terminie i przeprowadzi krótką rozmowę sprawdzającą zdolność kredytową. Po zakończonej rozmowie absolutnie nie są Państwo zobowiązani do podpisywania umowy. 

raty-3-kroki

.

  • Szybki proces przyznania kredytu – informację o zdolności kredytowej otrzymają Państwo podczas pierwszej niezobowiązującej rozmowy z naszym działem finansowym!  Cała procedura nie trwa dłużej niż 3 dni robocze.
  • Korzystne warunki finansowania – z uwagi na to, iż korzystamy z systemu kredytującego zabiegi medyczne MediRaty udzielana jest Państwu pożyczka celowa a nie typowy kredyt konsumpcyjny.
  • Brak konieczności udawania się do banku – cała procedura realizowana jest drogą telefoniczną (ustalenie zdolności kredytowej), a umowa przesyłana jest do Państwa kurierem
  • Umowa zlecenie lub o dzieło – aby otrzymać kredyt nie trzeba posiadać umowy o pracę!

.

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz