Płatność za badania ojcostwa na raty |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Test ojcostwa na raty

Raty 0% – bez żadnych odsetek

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozłożeniem opłaty za test na ojcostwo (do kwoty 2 000 zł) na raty to u nas można to zrobić nie płacąc żadnych odsetek! Kwotę można rozłożyć od 3 do 10 rat – na równe części.

Rozmowa z działem finansowym bez zobowiązań

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić swoją zdolność kredytową wystarczy się z nami skontaktować i pozostawić swój numer. Dział finansowy oddzwoni w dogodnym dla Państwa terminie i przeprowadzi krótką rozmowę sprawdzającą zdolność kredytową. Po zakończonej rozmowie absolutnie nie są Państwo zobowiązani do podpisywania umowy. 

raty-3-kroki

.

  • Szybki proces przyznania kredytu – informację o zdolności kredytowej otrzymają Państwo podczas pierwszej niezobowiązującej rozmowy z naszym działem finansowym!  Cała procedura nie trwa dłużej niż 3 dni robocze.
  • Korzystne warunki finansowania – z uwagi na to, iż korzystamy z systemu kredytującego zabiegi medyczne MediRaty udzielana jest Państwu pożyczka celowa a nie typowy kredyt konsumpcyjny.
  • Brak konieczności udawania się do banku – cała procedura realizowana jest drogą telefoniczną (ustalenie zdolności kredytowej), a umowa przesyłana jest do Państwa kurierem
  • Umowa zlecenie lub o dzieło – aby otrzymać kredyt nie trzeba posiadać umowy o pracę!

.

 

Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu. Zapewniamy Państwu wsparcie i szybką pomoc. Nasi konsultanci doradzą w wyborze testu DNA oraz pomogą na każdym etapie realizacji badania.

.