Test ojcostwa na raty

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozłożeniem opłaty za test na ojcostwo (do kwoty 2 000 zł) na raty to u nas jest taka możliwość. 

Rozmowa z działem finansowym bez zobowiązań

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić swoją zdolność kredytową wystarczy się z nami skontaktować i pozostawić swój numer. Dział finansowy oddzwoni w dogodnym dla Państwa terminie i przeprowadzi krótką rozmowę sprawdzającą zdolność kredytową. Po zakończonej rozmowie absolutnie nie są Państwo zobowiązani do podpisywania umowy. 

badanie ojcostwa w ratach, test na ojcostwo w ratach, test na ojcostwo na raty

.

  • Szybki proces przyznania kredytu – informację o zdolności kredytowej otrzymają Państwo podczas pierwszej niezobowiązującej rozmowy z naszym działem finansowym!  Cała procedura nie trwa dłużej niż 3 dni robocze.
  • Korzystne warunki finansowania – z uwagi na to, iż korzystamy z systemu kredytującego zabiegi medyczne MediRaty udzielana jest Państwu pożyczka celowa a nie typowy kredyt konsumpcyjny.
  • Brak konieczności udawania się do banku – cała procedura realizowana jest drogą telefoniczną (ustalenie zdolności kredytowej), a umowa przesyłana jest do Państwa kurierem
  • Umowa zlecenie lub o dzieło – aby otrzymać kredyt nie trzeba posiadać umowy o pracę!

.

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-19:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz