Najpewniejszy test na ojcostwo dla własnej wiedzy – 34 markery DNA

test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwa, testy ojcostwa, prywatny test na ojcostwo, prywatne testy na ojcostwo, ojcostwo test, ojcostwo testyPrywatny test na ojcostwo można wykonać na podstawie próbki pobranej wyłącznie od dziecka i domniemanego ojca, dzięki analizie aż 34 markerów DNA. Certyfikowane laboratorium testDNA Sp. z o.o. Sp. k. gwarantuje pewny wynik, szybki czas badania i pełną dyskrecję. Co więcej wyniki analizy DNA przeprowadzanej przez testDNA Sp. z o.o. Sp. k. są zgodne z wymogami Komisji Genetyki Sądowej Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Testy na ojcostwo – pewność wyniku

Wynik badania ojcostwa wykonywanego dla własnej wiedzy, jest tak samo pewny i wiarygodny jak wynik testu sądowego. Każdy wynik wydane przez testDNA Sp. z o.o Sp. k. to kilkustronicowy dokument, zawierający m.in. profile genetyczne, analizę zaawansowanej analizy statystycznej, słowny opis wyniku oraz podpisy i pieczątki osoby wykonującej i zatwierdzającej test wraz z numerem uprawnień

Test na ojcostwo można wykonać z każdej próbki

Do prywatnego testu na ojcostwo można dostarczyć prawie każdą próbkę m.in. włosy, guma do żucia, sztućce, maszynka do golenia, szklanka, kubek, smoczek i wiele innych. Wszystkie próbki są tak samo pewne i dzięki temu takie badanie DNA na ustalenie ojcostwa charakteryzuje się łatwością pobierania próbek.

Każdy Pacjent otrzymuje od nas gwarancję na wszystkie przesłane próbki. Dzięki 15- letniemu doświadczeniu możemy wykonać badania nawet na najbardziej nietypowych próbkach i podjąć się badań trudnych przypadków.

Każda próbka dla nas jest tak samo pewna – zarówno wymaz z policzka jak i różnego rodzaju mikroślady. Jeśli przesłana próbka jest gorszej jakości w oparciu o gwarancję pacjent nie tylko może ponownie przesłać inny materiał do badania ale również ma na to nieograniczony czas. Zlecenia są otwarte cały czas – próbkę można dostarczyć nawet za miesiąc czy rok.

Barbara Prokurat - Dyrektor ds. operacyjnych laboratorium testDNA 

Co ważne, każdy Pacjent otrzymuje gwarancję na próbki, która jest zapewnieniem stałej ceny bez ukrytych, dodatkowych kosztów. Na czym polega? Jeśli dostarczona próbka zawiera zbyt małą ilość DNA, można bez problemu i dodatkowych opłat wysłać kolejny materiał do analizy. Badanie zostanie wykonane jest do skutku, aż do uzyskania wyniku.

Test na ojcostwo – gwarancja pewnego wyniku

  • test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwa, testy ojcostwa, prywatny test na ojcostwo, prywatne testy na ojcostwo, ojcostwo test, ojcostwo testyBadanie 34 markerów DNA u każdej osoby – należy zwrócić uwagę, iż analiza takiej liczby markerów DNA to pewny wynik badania. Wynik potwierdzający ojcostwo wydawany jest zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
  • Badanie wykluczające ojcostwo zawsze jest powtarzane – takie powtórne badanie wykonywane dwa razy, przez dwa niezależne zespoły badawcze. Dzięki temu wystawiany wynik jest pewny i wiarygodny.
  • Test na ojcostwo wykonywany odczynnikami renomowanej firmy PROMEGA – najwyższej jakości odczynniki gwarantują pewny wynik testu.
  • Badanie realizowane przez najlepszych specjalistów w swoim fachu – analizę próbek DNA przeprowadzają osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, są to specjaliści z długoletnim doświadczeniem stale podnoszący wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, mają na koncie wiele publikacji naukowych
  • test na ojcostwo, testy na ojcostwo, test ojcostwa, testy ojcostwa, prywatny test na ojcostwo, prywatne testy na ojcostwo, ojcostwo test, ojcostwo testyPotwierdzona jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. To laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618]. Sprawdź dokładny zakres akredytacji… Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii).

 

Test ojcostwa – wygodne pobranie próbek DNA w Państwa mieście lub w domu

Do Państwa użytku oddajemy ponad 200 przychodni w całej Polsce. Na miejscu osoba z personelu medycznego pobierze od Państwa próbki oraz pomoże wypełnić formularz zlecenia badania. Jeżeli posiadają już Państwo próbkę od którejś z badanych osób można dostarczyć ją do nas, a na miejscu pobrać od siebie. Znajdź przychodnię blisko Ciebie > 

Jeżeli chcą Państwo zachować dyskrecję proponujemy zakup domowego testu, dzięki któremu szybko i wygodnie pobiorą Państwo próbki w domu. Zobacz jak prawidłowo pobrać próbki > 

Zestaw taki możemy dostarczyć dyskretnie (na kopercie nie pojawi się nazwa i pieczątka laboratorium) kurierem lub do paczkomatu. Można go także kupić w wielu współpracujących z nami aptekach (sprawdź adres aptek…) lub w lokalnym oddziale (sprawdź adres placówki…).

3 korzyści z wykonania pewnego testu na ojcostwo

1. Odzyskasz radość życia i wewnętrzny spokój. Ustalenie ojcostwa pozwoli Ci zyskać pewność, dzięki której rozwiejesz wszystkie wątpliwości i znów odetchniesz pełną piersią.

Poprawa samopoczucia i zmniejszenie stresu pomogą Ci nie tylko wieść szczęśliwsze życie, ale też odpowiednio zadbać o zdrowie. Odzyskasz również pełną kontrolę i będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłości.

2. Zapewnisz dziecku prawidłowy rozwój. Będzie mogło dorastać w atmosferze miłości, pewności co do swojej tożsamości i zrozumienia. Pozwolisz mu też przeżyć piękne i radosne dzieciństwo ? bez strachu, stresu i braku poczucia przynależności. Pamiętaj, że całkowita świadomość co do swojego pochodzenia i więzi rodzinnych jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka.

 Jeżeli dziecko nie wie, kto jest jego biologicznym ojcem proces identyfikacji nie zachodzi prawidłowo. Sytuacja taka powoduje chaos w wewnętrznym świecie przeżyć, uniemożliwia prawidłowe kształtowanie się struktury osobowości. Częstym skutkiem takich sytuacji jest utrata poczucia bezpieczeństwa związana z wysokim poziomem lęku. Dziecko już jako dorosły człowiek może przejawiać trudności z określeniem siebie oraz próbą odpowiedzenia sobie na pytanie „kim jestem?”. Sytuacja taka stanowi podłoże do powstawania zaburzeń osobowości włącznie z wystąpieniem psychoz.Olga Przybyłek, psycholog i psychoterapeuta

3. Zyskasz szczęśliwą i stabilną rodzinę. Która będzie mogła żyć w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i radości. Dzięki wynikowi testu DNA zbudujesz też stabilne i szczere relacje oparte na wzajemnym szacunku i wyeliminujesz niepotrzebne wątpliwości czy wzajemne obwinianie. Będziesz mieć również możliwość zaplanowania opieki nad dzieckiem w każdym aspekcie, także finansowym.

Pewność co do ojcostwa jest ważna również dla Twoich relacji z dzieckiem. Pewny ojcostwa mężczyzna to bowiem lepszy ojciec, lepiej przygotowany do tej szczególnej roli i mogący zapewnić dziecku troskę i opiekę, na jakie mały człowiek zasługuje. Pewność co do ojcostwa to również szansa na większą stabilizację w życiu matki dziecka.

.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

„Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz