Nasi partnerzy

Partnerzy ustalojcostwo.pl

Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi laboratoriami, placówkami medycznymi, firmami polskimi i zagranicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi partnerami.

partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna    partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna     partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnapartnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna   partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

bj-diagostik GmbH – czołowe niemieckie laboratorium diagnostyki DNA działające na rynku od kilkunastu lat i sprzedające swoje usługi do 4 krajów europejskich. Dotychczas wykonano w nim kilkanaście tysięcy analiz, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. W całej historii firmy nie zdarzyła się ani jedna reklamacja wydanego wyniku, a satysfakcja klientów z obsługi plasuje się na poziomie 96%. Wenn Sie einen Vaterschaftstest (test na ojcostwo) in Deutschland durchführen wollen und weitere Fragen haben, kontaktieren Sie bitte unser Partnerunternehmen in Giessen unter www.bj-diagnostik.de Adres laboratorium: BJ ? Diagnostik GmbH Kerkraderstrasse 11 35394 Giessen Niemcy

partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Molekularne Laboratorium Diagnostyczne CIGEN Sp. z o.o. oferuje nowoczesne techniki w zakresie analiz DNA i tym samym wprowadza na rynek najnowocześniejsze badania diagnostyki medycznej. Centrum Prowadzi Poradnie Genetyczną i Poradnię Prenatalną oraz konsultacje dla par planujących ciąże. Diagnozowane są wybrane choroby i predyspozycje genetyczne (m.in. rak piersi, jajnika, prostaty, czynniki zakrzepowo-zatorowe). W naszej ofercie znajdą Państwo również badania w kierunku zakażeń dróg moczowo-płciowych oraz infekcji ogólnoustrojowych.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

premiumLEX  należy do grupy testDNA rozwijającej się w branży testów na ojcostwo od 2003 roku. Specjalizuje się w testach genetycznych w kierunku ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa na potrzeby prywatne  i sądowe. testDNA stawia na najwyższą jakość zarówno w analizach ojcostwa  jak i w obsłudze Klienta, dzięki czemu  udało jej się wypracować pozycję lidera w testach DNA na ojcostwo.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Przychodnia ginekologiczna MWU Dobre USG specjalizuje się w badaniach prenatalnych z wykorzystaniem najnowszego sprzętu diagnostyki obrazowej. Zespół lekarzy nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych stażach oraz szkoleniach. Dobre USG współpracuje z m.in.: Roztoczańską Szkołą Ultrasonografii. Jest również członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG) oraz Międzynarodowej Prenatalnej Grupy Skriningowej (International Prenatal Screening Group). Wysoką jakość oferowanych usług potwierdzają także certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w dziedzinie położnictwa i ginekologii, Fundacji Medycyny Płodowej w zakresie skriningu I trymestru oraz procedur inwazyjnych. Przychodnia jest również założycielem Małopolskich Warsztatów w Położnictwie i Ginekologii, gdzie doskonalą się lekarze specjaliści z kraju i ze świata.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało w 1999r. świadcząc początkowo usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Pozyskanie doświadczonej kadry medycznej, zakup nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i rozwój bazy lokalowej zaowocował powstaniem ośrodka diagnostyczno-leczniczego o zasięgu regionalnym, prowadzonego obecnie pod nazwą Konior Clinic Sp. z o.o. Sp. k.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnaWspieramy naszych Pacjentów w dążeniu do możliwie niezakłóconego funkcjonowania organizmu i psychiki, pomagamy w dostępie do lekarzy specjalistów i zapewniamy ponadstandardową opiekę medyczną. Pomagamy i uczymy żyć zdrowo, szanujemy zaufanie Pacjenta, jakim obdarza nas powierzając nam ochronę swojego zdrowia, oddajemy do jego dyspozycji cały nasz zasób wiedzy i doświadczenia. Wypełniamy nasze powołanie uczciwie, z poszanowaniem godności człowieka.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Laboratorium diagnostyczne CYTOLAB w swojej ofercie posiada specjalistyczne badania wykonywane metodą CYTOMETRII PRZEPŁYWOWEJ. Nasz personel to absolwenci Śląskiego Uniwersytetu Medycznego z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach diagnostów laboratoryjnych w samodzielnych laboratoriach, szpitalach oraz klinikach niepłodności na Śląsku. Cytometrią przepływową zajmujemy się od kilku lat. Stała się ona naszą pasją, którą pragniemy się dzielić, dlatego też chcemy ułatwić szerszemu gronu pacjentów dostęp do badań wykonywanych tą metodą. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, który gwarantuje powtarzalność i porównywalność wyników. Każdy wynik poddajemy dokładnej analizie przed wydaniem pacjentowi. Jakość badań, ich rzetelność i dokładność to nasze priorytety, dzięki czemu oferowane badania stanowią istotne wsparcie dla lekarzy.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Grupa CenterMed to polska sieć prywatnych przedsiębiorstw medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną: od badań diagnostycznych, poprzez medycynę pracy, konsultacje u lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnaNasz zespół to ludzie, których łączy wspólna pasja – fizjoterapia. Celem naszej pracy jest jak najszybsze przywrócenie pacjenta do aktywności. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Do naszego gabinetu trafiają pacjenci z bólami kręgosłupa, stawów obwodowych, bólami i zawrotami głowy, po urazach, zabiegach ortopedycznych i neurochirurgicznych, jak również wielu innych. Pracujemy najnowszymi metodami fizjoterapeutycznymi, korzystając przede wszystkim z wiedzy i jej kombinacji. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, szukając pierwotnej przyczyny dysfunkcji. Tylko to umożliwia zlikwidowanie problemu, tak aby nie powracał. Bardzo istotne jest również wyedukowanie pacjenta, gdyż jest to podstawą do jego samodzielnej pracy. Bez współpracy pacjent ? terapeuta nie jest możliwe osiągnięcie wyznaczonego celu.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Misją Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „MEDICUS” jest zapewnienie Pacjentom indywidualnym, a także korporacyjnym kompleksowej opieki poprzez świadczenie wysokiej jakości usług medycznych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, zapewnienie dostępu do badań diagnostycznych, programów profilaktycznych, wizyt domowych przy zachowaniu najwyższych standardów medycznych .


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

ENDOMED to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom specjalistycznej opieki ambulatoryjnej świadczonej przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych lekarzy. Wielu spośród pracujących dla nas lekarzy posiada tytuły naukowe doktora, doktora habilitowanego, profesora. W centrum diagnostyki medycznej ENDOMED pragniemy pomagać pacjentom z każdym problemem medycznym. Aby było to możliwe tworzymy zespół lekarzy specjalistów w niemal wszystkich specjalnościach medycznych.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska ?Działki Leśne? Spółka z o.o. rozpoczął działalność w dniu 1 marca 2001 roku, kontynuując działalność Przychodni Rejonowej. Oferujemy mieszkańcom Gdyni i województwa pomorskiego ambulatoryjne świadczenia medyczne w zakresie szeroko pojętej opieki zdrowotnej, w tym podstawowej, specjalistycznej oraz stomatologicznej. Siedziba Spółki i Przychodni mieści się w Gdyni przy ul.Warszawskiej 34/36. Przychodnia świadczy usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz odpłatnie. Celem naszej działalności jest prowadzenie profilaktyki zdrowotnej poprzez pomoc w chorobie i cierpieniu Pacjentów, ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania praw pacjenta oraz stosując odpowiednie metody diagnostyczne i lecznicze, zgodnie z obowiązującymi standardami i wiedzą medyczną.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej powstał w 2004 roku. Pomysłodawcą i założycielem CMR jest lek. med. Waldemar Golisz. Obecnie ZOZ Centrum Medycyny Rodzinnej w swoich trzech przychodniach świadczy usługi w zakresie:podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. W zakresie diagnostyki przy naszych przychodniach czynne są codziennie punkty pobierania materiałów do badań.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Przychodnia Rejonowa w Jaworze jest Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy działalność w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Poradni Stomatologicznej i Protetycznej, Poradni Zdrowia Psychicznego i Uzależnień od Alkoholu, a także Poradni specjalistycznych: dermatologiczne, ginekologiczno-położniczej, neurologicznej, okulistycznej, otolaryngologicznej, pulmonologicznej, reumatologicznej.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Kaliska Agencja Medyczna ?Medix? powstała w 1992 roku jako spółka cywilna. W 1995 przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w tej formie funkcjonuje do dziś. Działalność spółki obejmuje wynajem powierzchni gabinetowych oraz świadczenie usług medycznych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia ale również komercyjne usługi medyczne w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Na wszechstronne wsparcie medyczne liczyć mogą wszyscy pacjenci placówki ?Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ?MEDICUS? ? Poradnia lekarza POZ? w Jaworznie. Ta specjalistyczna przychodnia oferuje szeroką gamę usług medycznych, gwarantując obsługę doświadczonych lekarzy medycyny, a także dostęp do zaawansowanych urządzeń laboratoryjnych.Pacjenci centrum medycyny ?Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ?MEDICUS? ? Poradnia lekarza POZ? mogą także spodziewać się przyjaznej atmosfery, jak również liczyć na wygodne godziny otwarcia.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Od 1990 roku zajmuję się ginekologią i położnictwem. Zapewniam profesjonalną opiekę, począwszy od profilaktyki poprzez kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu ginekologii i położnictwa. Zajmuję się prowadzeniem ciąży, diagnostyką prenatalną i USG ciąży, w tym 3D/4D. Prowadzę również opiekę nad kobietami w zakresie antykoncepcji, menopauzy, leczenia niepłodności, profilaktyki chorób nowotworowych narządu rodnego i piersi.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Szpital Prywatny DERMEX w Kutnie prowadzi swoją działalność od 2011 r. Nowoczesne wyposażenie medyczne i diagnostyczne oraz doświadczony personel pozwala na udzielanie kompleksowych świadczeń zdrowotnych z zakresu wielu specjalności medycznych. Klinika prowadzi zarówno wielospecjalistyczną przychodnię, jak i szpital, w którym oferuje leczenie zabiegowe wraz z hospitalizacją w zakresie  chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej oraz ginekologii.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

NZOZ „Twój Lekarz” to sieć nowoczesnych placówek medycznych. Od 2003 roku świadczymy usługi medyczne na terenie gminy Kobierzyce i we Wrocławiu, docierając z nimi jak najbliżej pacjentów. Obecnie prowadzimy 8 przychodni, obejmując opieką zdrowotną blisko 20 tys. pacjentów. W ośrodkach NZOZ ?Twój Lekarz? przyjmuje wykwalifikowany, troskliwy personel medyczny: lekarze POZ, lekarze specjaliści oraz pielęgniarki i położne. Nasi pacjenci oprócz podstawowej opieki zdrowotnej mają również dostęp do kilkudziesięciu specjalistów oraz szerokiej gamy badań diagnostycznych i zabiegów z zakresu rehabilitacji. Do dyspozycji rodziców oddajemy poradnie: pediatryczną oraz położnej POZ, zachęcamy również do korzystania z zajęć w Szkole Rodzenia, prowadzonych przez specjalistkę z wieloletnim doświadczeniem. Natomiast dla przedsiębiorców i pracowników oferujemy badania z zakresu medycyny pracy.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Dolnośląskie Centrum Ginekologii to centrum medyczne powstałe w 2002 roku. Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów oferuje szeroki zakres usług nie tylko dla kobiet. Oprócz kompleksowej opieki z zakresu położnictwa i ginekologii posiada szeroki zakres usług w tym endokrynologię, radiologię (USG piersi, jamy brzusznej, stawów, tarczycy itd.), urologię, proktologię, medycynę estetyczną, psychologię i pełną diagnostykę laboratoryjną z badaniem nasienia włącznie. Zespół stanowią bardzo doświadczeni i utytułowani specjaliści, a serdeczna atmosfera i skupienie się na potrzebach pacjentów najlepiej określają priorytety placówki. Klinika dysponuje sprzętem najwyższej światowej klasy, a lekarze wciąż się kształcą, by swoim pacjentom świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dewiza Dolnośląskiego Centrum Ginekologii to: ?LECZYMY TAK, JAK BYŚMY CHCIELI, ŻEBY NAS LECZONO?.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

drcubala.com INSTYTUT MEDYCYNY INTEGRACYJNEJ ARCANA. Działalność Instytutu obejmuje profesjonalne podejście biomedyczne do choroby głównie autyzmu, a także chorób zapalnych jelit, niedoboru odporności czy zaburzeń hormonalnych. Metody medycyny integracyjnej są połączeniem udokumentowanych naukowo tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi osiągnięciami medycyny akademickiej. Pacjent otrzymuje kompleksowe leczenie według najnowszych standardów oparte w pełni na doniesieniach naukowych. Działania lecznicze dotyczą: ? Jelit jako najważniejszego narządu odpornościowego organizmu: leczenie dysbiozy, nietolerancji pokarmowych, zaburzeń trawienia, zaburzeń absorbcji ? Stymulacji i regulacji układu odpornościowego ? Wspomaganie detoksyfikacji organizmu, zarówno poprzez wzmacnianie narządów za nią odpowiedzialnych, jak i poprzez zastosowanie substancji aktywnie wiążących toksyny ? Regulacji pracy mitochondriów ? Regulacji zaburzeń biochemicznych poprzez odpowiednią suplementację mineralno-witaminową ? Równoważenia zaburzeń hormonalnych i zaburzeń neuroprzekaźników ? Leczenia zakażeń ? Zniwelowania stresu oksydacyjnego i neutralizacji wolnych rodników, odpowiedzialnych za procesy nowotworzenia, ? Starzenia, degenerację neuronów, autyzm ? Wypracowania zrównoważonego sposobu odżywiania. Instytut oferuje: ? Prowadzenie leczenia biomedycznego przez lekarza DAN! ? Poradnictwo dietetyczne ? Badania diagnostyczne zagranicznych certyfikowanych laboratoriów. Kontakt:ul. Kniaziewicza 45/10 05?500 Piaseczno tel. 501756971 tel. 22 4804488 info@drcubala.com


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Biuro detektywistyczne Golden Eye jest polskim licencjonowanym biurem, którego celem jest potwierdzanie i dostarczanie sprawdzonych informacji mogących pomóc w podjęciu trudnej decyzji biznesowej czy osobistej. Działamy na terenie Śląska (szczególnie Katowice, Tychy i miasta ościenne) oraz realizujemy zlecenia na obszarze całej Polski. Firma nasza prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej, prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w zakresie usług detektywistycznych i wydanej przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000721.  Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo. PROFESJONALNIE SKUTECZNIE DYSKRETNIE. KONTAKT: Tel.: 530 ? 119 ? 444, Biuro: Katowice, ul. Staromiejska 6/10 d, detektywgoldeneye.pl


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Centrum Detektywistyczne „DELTA” Świadczy usługi na terenie Bielska?Białej  i całego kraju, skierowane do podmiotów gospodarczych, klientów indywidualnych, instytucji, banków oraz ubezpieczycieli. Naszym priorytetem jest niesienie wszelkiej, profesjonalnej pomocy potrzebującym, którzy w wyniku różnych sytuacji życiowych czują się oszukani, zagrożeni, wykorzystani zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej, czy też stali się ofiarami czynu zabronionego. Wyróżnia nas ponad 25 ? letnie doświadczenie zawodowe, wykwalifikowany zespół pracowników i współpraca z ekspertami. Gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno we współpracy z klientem jak i w trakcie realizacji zadań. Zapraszamy do współpracy. Centrum Detektywistyczne DELTA Pl. Wolności 9 lok.42 43?300 Bielsko-Biała, Polska centrumdetektywistyczne.com


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Zespół licencjonowanych detektywów, działających na terenie całej Europy. Świadczymy usługi dla firm oraz osób prywatnych. Nasze długoletnie doświadczenie zdobyte w Służbach zapewnia pełen profesjonalizm i anonimowość. Biuro Detektywistyczne i Ochrony Top Detektyw. Jesteśmy przygotowani.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnaZespół specjalistów z zakresu techniki operacyjnej działający na terenie całego kraju oferuje swoje usługi oraz specjalistyczny sprzęt. Jednocześnie nasze placówki oferują profesjonalne zabezpieczenie śladów DNA. Współpracujemy z najlepszym laboratorium DNA, wszelkie zebrane materiały można przekazać również w naszych placówkach. Spydevice. Jesteśmy przygotowani.


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris posiada w swojej ofercie obsługę prawną oraz wybitnych adwokatów jak i radców prawnych z różnego zakresu prawa. Pomagamy w sprawach rodzinnych, w życiu prywatnym czy w zawodowym. Naszym celem jest pomoc rodzinom w sprawach, które muszą być rozpatrywane Sądownie. Wybierając naszą Kancelarię możesz być bezpieczny pod każdym względem. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji przez 24h, 7 dni w tygodniu pod adresem prawnik.fonsuris@gmail.com. Z przyjemnością udzielą porady oraz udzielą wszelakiej pomocy w każdej sprawie. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy nie zwlekaj skontaktuj się z nami już teraz Kontakt: tel. 536 197 577 fonsuris@gmail.comwww.fonsuris.pl


partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdnaBiuro detektywistyczne „Detective-Private” oficjalnie zostało założone w 2008 roku z myślą o świadczeniu usług na rynku cywilnym. W swej ofercie posiada szeroki zakres usług w tym badanie materiału genetycznego do np. ustalenia ojcostwa, pokrewieństwa, sprawstwa.

Kontakt: e-mail:detektyw@detective-private.pl, tel.+48 607-107-715, www.detective-private.pl


 

partnerzy testdna, testDNA partnerzy, z kim współpracuje testdna

Biuro Detektywistyczne Rapacki to zespół specjalistów, byłych oficerów służb policji, wywiadu, CBŚ (polskie FBI) i prokuratorów, kierowane przez Michała Rapackiego. Działalność Biura wspierana jest przez doświadczonych i doskonałych prawników – adwokatów i radców prawnych. Biuro świadczy kompleksową obsługę prawną, obejmującą wszelkie aspekty zleconej sprawy, cenimy sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające twórczej oceny problemu i niekonwencjonalnych rozwiązań. Strona www: http://www.detektyw.info


Zobacz też: