Partnerzy laboratorium testDNA |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Partnerzy testDNA

Na przestrzeni kilku lat naszej działalności  nawiązaliśmy współpracę z wieloma serwisami internetowymi, laboratoriami oraz firmami polskimi i zagranicznymi a także sądami, lekarzami oraz ekspertami z dziedziny ustalania ojcostwa i pokrewieństwa. Poniżej przedstawiamy Państwu kilku naszych Partnerów. Jeżeli byliby Państwo także zainteresowani współpraca z naszym laboratorium prosimy o kontakt:


logobj

bj-diagostik GmbH – czołowe niemieckie laboratorium diagnostyki DNA działające na rynku od 6 lat i sprzedające swoje usługi do 4 krajów europejskich. Dotychczas wykonano w nim około 14 000 analiz, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. W całej historii firmy nie zdarzyła się ani jedna reklamacja wydanego wyniku, a satysfakcja klientów z obsługi plasuje się na poziomie 96%.

Adres laboratorium:
BJ – Diagnostik GmbH
Kerkraderstrasse 11
35394 Giessen
Niemcy


prekoncepcja.pl

Jak zajść w ciążę, jak przygotować się do ciąży

Główną misją portalu Prekoncepcja.pl jest wsparcie przyszłych rodziców w przygotowaniach do poczęcia zdrowego dziecka. Jak realizujemy tę misję? Przede wszystkim poprzez dostarczanie sprawdzonych informacji i porad oraz wskazanie rodzicom, jak postępować, aby począć i urodzić zdrowe dziecko.


logopr.zdr

prywatnezdrowie.pl – Nowy portal społecznościowy, którego celem jest oprócz promowania zdrowia, m.in. rzetelne porównywanie i zakup online prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, wyszukiwarka placówek medycznych oraz lekarzy. Serwis ułatwia wszystkim odwiedzającym znalezienie cennych informacji i porad dotyczących własnego (prywatnego) zdrowia. Sukcesywnie do dyspozycji czytelników będą uruchamiane nowe, ciekawe projekty, które pozwolą każdemu monitorować stan swojego zdrowia i dbać o zdrowie swoich bliskich.


logo_privateBiuro Detektywistyczne “Detective-Private”

Biuro detektywistyczne “Detective-Private” oficjalnie zostało założone w 2008 roku z myślą o świadczeniu usług na rynku cywilnym. W swej ofercie posiada szeroki zakres usług w tym badanie materiału genetycznego do np. ustalenia ojcostwa, pokrewieństwa, sprawstwa.

Kontakt:

e-mail:detektyw@detective-private.pl
tel.+48 607-107-715
www.detective-private.pl


PrawoProsto.pl – portal prawny. Artykuły, wiadomości, wzory i wiele innych materiałów zakresu polskiego prawa. Prawo praktycznie i prosto.


Lifeandmore_male

www.Lifeandmore.pl to portal ludzi sukcesu o profilu life stylowym. Codziennie nowinki ze świata biznesu, rozmowy z artystami, zaproszenia na niezwykłe wydarzenia kulturalne. Polscy projektanci mody i ich kolekcje. Egzotyczne podróże do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, pięciogwiazdkowe hotele i luksusowe spa. Dla miłośników szybkich i pięknych samochodów mamy motoryzację z górnej półki, a dla fanów architektury i designu opisy i zdjęcia najbardziej zaskakujących projektów na świecie. Nie brakuje dobrego jedzenia i alkoholu rozgrzewającego zmysły. Luksus i klasa w jednym miejscu – po prostu Life and More.

 


 


logoTwojamedycyna_malewww.twojamedycyna.pl to portal prowadzony przez studentów medycyny i ratownictwa medycznego. Wiele ciekawych treści przydatnych w trakcie nauki do egzaminów. Nie brakuje również interesujących porad zdrowotnych i informacji o odkryciach naukowych w dziedzinie medycyny. Twoja Medycyna to portal medyczny o zdrowiu dla każdego.


 

rapacki_logo

Biuro Detektywistyczne Rapacki to zespół specjalistów, byłych oficerów służb policji, wywiadu, CBŚ (polskie FBI) i prokuratorów, kierowane przez Michała Rapackiego. Działalność Biura wspierana jest przez doświadczonych i doskonałych prawników – adwokatów i radców prawnych. Biuro świadczy kompleksową obsługę prawną, obejmującą wszelkie aspekty zleconej sprawy, cenimy sprawy nietypowe i precedensowe, wymagające twórczej oceny problemu i niekonwencjonalnych rozwiązań.

Strona www: http://www.detektyw.info


 


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie