Jak sprawdzić zdradę?

Zdrada to coraz częstszy problem związków, zwłaszcza z długim stażem. Czy zauważyłeś, że Twoja żona nie ma dla Ciebie wolnego czasu, zmieniała swoje zachowanie lub często spędza czas samotnie z telefonem, zamykając się w łazience? A może na jej bieliźnie dostrzegłeś podejrzane ślady przypominające męskie nasienie? Te nietypowe znaki mogą świadczyć o tym, że Twoja żona Cię zdradza. Dzięki wykonaniu prostych badań możesz skutecznie sprawdzić, czy Twoje podejrzenia są słuszne. Co zatem zrobić, żeby zweryfikować, czy Twoja żona jest wierna? Jak sprawdzić zdradę? Przeczytaj poniższy artykuł!

Tego dowiesz się z artykułu:

Jak sprawdzić zdradę? Symptomy zdrady

Najczęstsze symptomy zdrady obejmują takie zachowania jak:

  • promienny wygląd lub zmiany fryzury, stylu ubierania — kobieta, która zdradza, często zmienia swoją garderobę, wykonuje dokładny makijaż, dba o włosy, paznokcie i skórę.
  • mniejsze libido i brak ochoty na seks — niskie pożądanie ze strony kobiety może wiązać się z różnymi czynnikami. Jednak jeśli spadek libido zaczął się nagle, może to świadczyć o tym, że zaspokaja swoje potrzeby z innym partnerem. 
  • ciągłe korzystanie z telefonu — zdradzająca kobieta często rozmawia z kimś przez komunikatory i media społecznościowe, zamyka się z telefonem w łazience lub pokoju i zmienia hasła oraz kody dostępu do urządzeń elektronicznych. 
  • brak wolnego czasu na wspólne aktywności — brak chwili na spędzanie z Tobą czasu tłumaczony koniecznością zostania w pracy czy spotkaniami z koleżankami, może świadczyć o tym, że Twoja kobieta spędza czas z kochankiem. 
  • plamy na bieliźnie — nietypowe plamy i ślady na bieliźnie, które przypominają męskie nasienie, są jednym z niepodważalnych dowodów zdrady. Aby mieć pewność, najlepszym rozwiązaniem będzie odesłanie materiału do analizy w laboratorium.   

Jak sprawdzić zdradę? Proste badanie zdrady

Ubranie, sukienka, bielizna lub wkładka higieniczna z plamami, które łudząco przypominają spermę? Możesz je sprawdzić, wysyłając materiał do badania w laboratorium. Analiza jest szybka i składa się z dwóch etapów. 

Etap 1. Detekcja nasienia, czyli weryfikacja próbki pod względem antygenu PSA, typowego dla męskiego nasienia. Metodę tę stosuję się także w kryminalistyce. 

Etap 2. Genetyczna analiza, czy rozszerzenie badania próbki po stwierdzeniu obecności antygenu PSA. W tym etapie ustala się profil genetyczny. Może być porównany np. z Twoim wymazem z policzka. Dzięki temu sprawdzisz, czy nasienie w badanej próbce należy do Ciebie, czy do innego mężczyzny. 

Dlaczego warto sprawdzić zdradę?

Wykonanie testu na zdradę w laboratorium pozwoli stwierdzić, czy faktycznie doszło do zdrady, o którą podejrzewasz partnerkę. Badanie może być pomocne w podjęciu decyzji o dalszym przebiegu waszej relacji.