Testy na ojcostwo w ciąży – zrób szybkie badanie DNA

Zyskaj pewność i spokój już od 8 tygodnia ciąży

test na ojcostwo w ciąży, testy na o ojcostwo w ciąży, test DNA na ojcostwo w ciąży, testy DNA na ojcostwo w ciąży, badanie DNA na ojcostwo w ciąży, badania DNA na ojcostwo w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, sprawdzenie ojcostwa w ciąży, test na ojcostwo przed porodem, testy na ojcostwo przed porodem, test na ojcostwo w czasie ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży cena, testy na ojcostwo w ciąży cena, ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży, ustalenie ojcostwa w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, testy ojcostwa w ciąży

Test na ojcostwo pozwala zyskać pewność i spokój już na początku ciąży, kiedy unikanie stresu jest bardzo ważne. Wynik badania jest tak samo pewny i wiarygodny, jak rezultat uzyskiwany po narodzinach dziecka, dlatego wystarczy je zrobić raz w życiu. 

✅ Badanie jest bardzo komfortowe. Organizujemy wszystko od umówienia wizyty w wybranej przychodni, przez pobranie próbek, po przekazanie wyniku (listem, mailem, telefonicznie). Na każdym etapie dbamy o dyskrecję i zapewniamy wsparcie konsultantów medycznych 7 dni w tygodniu. 

✅ Test na ojcostwo w ciąży z krwi zrobisz w jednej z ponad 250 przychodni lub w czasie wizyty pielęgniarki domowej. Jest to więc wygodne i bezpieczne!

📍 A co w sytuacji, gdy nie masz możliwości zrobienia badania jeszcze w ciąży (np. gdy chcesz zrobić test bez próbek mamy)? Wystarczy zlecić badanie po narodzinach, dostępne już od drugiej doby życia.

Test na ojcostwo w ciąży – tego dowiesz się z artykułu:

Na czym polega test na ojcostwo w ciąży?

Próbki DNA do badania można pobrać na dwa sposoby. Wynik jest zawsze pewny, niezależnie od rodzaju pobranego materiału. Jego wybór zależy od indywidualnej sytuacji pacjentów (np. od wieku ciąży). 

Test na ojcostwo w ciąży z krwi matki i wymazu z policzka domniemanego ojca
Jest to najwcześniej dostępne badanie na świecie, bo już po 8 tygodniu ciąży. Realizowane jest za pomocą nowoczesnej, opatentowanej metody w oparciu o 5000-16500 markerów SNP! Materiał genetyczny dziecka izoluje się z krwi matki pobranej z żyły odłokciowej jak do zwykłej morfologii. Jest to więc bardzo komfortowe i nie wymaga specjalnego przygotowania. Na badanie można umówić się w jednej z ponad 250 placówek w Polsce lub w czasie wizyty pielęgniarki domowej. Na miejscu można pobrać też wymaz z policzka od domniemanego ojca lub dostarczyć próbki dyskretne, takie jak np. włosy z cebulkami, paznokcie, ślady nasienia. Terminy wizyt umawiane są szybko z dnia na dzień, a czas oczekiwania na wynik wynosi do 15 dni roboczych

Czytaj więcej o nowoczesnej metodzie badania DNA z krwi
test na ojcostwo w ciąży, testy na o ojcostwo w ciąży, test DNA na ojcostwo w ciąży, testy DNA na ojcostwo w ciąży, badanie DNA na ojcostwo w ciąży, badania DNA na ojcostwo w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, sprawdzenie ojcostwa w ciąży, test na ojcostwo przed porodem, testy na ojcostwo przed porodem, test na ojcostwo w czasie ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży cena, testy na ojcostwo w ciąży cena, ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży, ustalenie ojcostwa w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, testy ojcostwa w ciążyW badaniu stosuje się zaawansowaną technologię mikromacierzy DNA SNP.  Umożliwia analizę praktycznie całego genomu człowieka w trakcie jednego badania i dlatego znalazła szerokie zastosowanie w medycynie oraz farmacji. Jej zaletą jest bardzo duża dokładność. W testach na ojcostwo analizie podlega aż do 16 500 loci czyli markerów SNP (w badaniu po urodzeniu dziecka jest to zwykle od 16 do 34 markerów DNA). Wynika to stąd, że materiał genetyczny dziecka izolowany z krwioobiegu matki w czasie ciąży jest często niekompletny, co utrudnia analizę. Tylko zastosowanie bardzo dokładnej i czułej metody pozwala na uzyskanie pewnego wyniku. Więcej: ojcostwoprenatalne.pl 
Test na ojcostwo w ciąży z płynu owodniowego i dowolnych próbek od pary
Badanie wykonuje się po 15 tygodniu ciąży. DNA dziecka izolowane jest z próbki płynu owodniowego. Pobiera ją doświadczony lekarz specjalista za pomocą nowoczesnego sprzętu, pod kontrolą USG (tzw. amniopunkcja). Pobranie jest niemal bezbolesne i ślad po igle najczęściej przypomina ten po pobraniu krwi. Płyn owodniowy można przebadać jednocześnie pod kątem chorób genetycznych dziecka, m.in. w kierunku zespołu Downa. Próbki do badania pobierają najlepsi lekarze, z którymi współpracujemy. Posiadają oni praktyczne doświadczenie w wykonywaniu badań w ciąży, co pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo mamie i dziecku. DNA matki i potencjalnego ojca może pochodzić z dowolnych próbek takich jak szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, chusteczka z katarem czy włosy wyrwane z cebulkami. Czas oczekiwania na wynik wynosi do 10 dni roboczych, istnieje możliwość skrócenia go do 48 godzin

Czytaj więcej o bezpieczeństwie pobrania płynu owodniowego (amiopunkcji)
„Badanie jest niemal w 100% bezpieczne jeśli wykonuje je doświadczony specjalista. Co więcej, wprowadza się coraz lepszą technikę i sprzęt. Wykorzystuje się coraz cieńsze igły, a całe badanie kontrolowane jest przez aparat USG. Dzięki temu lekarz dokładnie widzi na monitorze, jak przebiega badanie i nie ma możliwości wykonania nieprawidłowego nakłucia. Myśląc o bezpieczeństwie powinno się rozważyć przede wszystkim korzyści, jakie to badanie przyniesie dziecku.” Źródło: badaniaprenatalne.pl/amniopunkcja-czy-jest-bezpieczna

„Współczesna technika pobierania próbek [do badań diagnostycznych] jest zoptymalizowana pod kątem bezpieczeństwa. Ryzyko utraty ciąży rzędu 1/100, które podaje się podczas konsultacji nie potwierdza się w codziennej praktyce. Jest ono znacznie niższe. Każdy ośrodek powinien prowadzić swój własny rejestr strat i o to dobrze jest zapytać lekarza pobierającego. Warto zaznaczyć, że gdy już dochodzi do utraty ciąży, jest to często ciąża obarczona poważnymi wadami i nie można jednoznacznie stwierdzić, że nie zakończyłaby się samoistnie. Jest bardzo ważne, aby konsultację i kwalifikację do pobrania materiału przeprowadził lekarz wykonujący te procedury. Pozwala to uniknąć informacji opartych o nieaktualne dane czy doświadczenia.” – dr hab. n. med. Marcin Wiecheć, lekarz ginekolog z Katedry Ginekologii i Położnictwa UJ CM w Krakowie. Źródło: badaniaprenatalne.pl/czy_nalezy_sie_bac

Pakiet Pewna Mama – badanie prenatalne i ustalenie ojcostwa w ciąży

Zrób badanie na ojcostwo razem z testem NIFTY Pro. Ten pakiet pozwala Ci odzyskać pewność podwójnie, a przy tym oszczędzić pieniądze. Możesz zdecydować się na test ojcostwa w ciąży lub badanie po narodzinach.

Zdecyduj się na badania w pakiecie Pewna Mama. Dzięki niemu ustalisz ojcostwo biologiczne jeszcze na etapie ciąży (od 10 tygodnia ciąży) z wykorzystaniem najbardziej precyzyjnej metody!

Dodatkowo w cenie badania na ojcostwo w ciąży z krwi masz również możliwość wykonania badania NIFTY, które sprawdzi stan zdrowia dziecka pod kątem aż 94 chorób genetycznych! 

Wykonaj oba badania i zyskaj bezcenny spokój w ciąży! Wynik badania dostępny jest od 10 do 15 dni roboczych od momentu dostarczenia próbek do laboratorium. De facto wykonująco badanie ojcostwa w ciąży z krwi w pakiecie Pewna Mama, test NIFTY Pro jest bezpłatny!

Badanie dostarcza pewną i jednoznaczną informację, tak samo jak badanie wykonywane po narodzinach.

Pakiet Pewna Mama pozwala:

Oszczędzić pieniądze – badania w pakiecie zrobisz 1000 złotych taniej!!!

Pozbyć się wątpliwości, zyskać spokój i cieszyć tym szczególnym czasem bez niepotrzebnych nerwów.

Odzyskać poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

Zadbać o zdrowie dziecka i mamy.

Badanie na ojcostwo w ciąży – pewność wyniku

Badania DNA są obecnie najskuteczniejszą metodą ustalenia biologicznego ojcostwa. Analizy genetyczne przeprowadzone są w certyfikowanym laboratorium z wieloletnim doświadczeniem.

test na ojcostwo w ciąży, testy na o ojcostwo w ciąży, test DNA na ojcostwo w ciąży, testy DNA na ojcostwo w ciąży, badanie DNA na ojcostwo w ciąży, badania DNA na ojcostwo w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, sprawdzenie ojcostwa w ciąży, test na ojcostwo przed porodem, testy na ojcostwo przed porodem, test na ojcostwo w czasie ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży cena, testy na ojcostwo w ciąży cena, ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży, ustalenie ojcostwa w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, testy ojcostwa w ciążyBarbara Prokurat, ekspert ds. ustalenia ojcostwa i pokrewieństwa testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Wynik testu na ojcostwo w ciąży jest tak samo pewny i wiarygodny jak wynik badania DNA wykonywanego po urodzeniu dziecka. Jest też jednoznaczny czyli albo potwierdza albo wyklucza biologiczne ojcostwo. Fragmenty DNA analizowane w testach na ojcostwo nie zmieniają w ciągu życia, są takie same niezależnie od rodzaju próbki i unikalne dla każdego uczestnika badania. Dlatego testy DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalenia ojcostwa, również na etapie ciąży i niezależnie od źródła DNA – czy będzie to płyn owodniowy, krew, czy np. używana szczoteczka do zębów.

 

Czy test na ojcostwo w ciąży jest dyskretny?

Pacjenci mają zagwarantowaną dyskrecję na każdym etapie badania.

  • Mamy wdrożone procedury bezpieczeństwa, które uniemożliwiają podanie osobom trzecim jakichkolwiek informacji na temat zlecenia (sąto m.in. hasło bezpieczeństwa, udzielanie informacji tylko w kontakcie zwrotnym na dane podane w formularzu badania). Zobacz film, jak dbamy o dyskrecję >
  • Personel medyczny w placówce, w której odbywa się pobranie, jest przygotowany do wykonania badania i posiada wytyczne dotyczące dyskrecji podczas wizyty.
  • Udostępniamy różne formy płatności, w tym blankiet do przelewu na poczcie.
  • Pacjenci mogą zdecydować się na anonimowy test ojcostwa w czasie ciąży.
  • Wynik na życzenie wysyłany jest w formie dyskretnej. Koperta nie zawiera wtedy żadnych oznaczeń laboratorium. Czytaj więcej o dyskretnej przesyłce > 
  • Dane osobowe pacjentów podlegają ochronie i są bezpieczne. Jako placówka wykonująca usługi medyczne w swojej pracy mamy obowiązek postępować zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku O ochronie danych osobowych.
  • Dane genetyczne uzyskane w badaniu są przechowywane w archiwum laboratorium zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 10 sierpnia 2001 r. regulującym zasady przechowywania dokumentacji medycznej.

Gdzie zrobić test na ojcostwo w ciąży? Badanie na ojcostwo w ciąży w najbliższej przychodni

Wystarczy skontaktować się z nami i umówić dogodny termin wizyty. Dzięki współpracy z ponad 250 przychodniami, pacjent może wybrać placówkę blisko swojego miejsca zamieszkania. Sprawdź adresy przychodni w całej Polsce > Możesz również umówić wizytę mobilnej pielęgniarki, która przyjedzie pod wskazany adres i pobierze próbki w domu.

1. Wybierz termin rozwiń

Wybierz datę

Wybierz preferowane godziny

2. Wybierz przychodnię rozwiń

Adres:
Ciechanów, Ul Spółdzielcza 2
Ostrów Mazowiecka, ul. Słowackiego 6
Płock, ul. Dworcowa 2
Radom, ul. 1905 roku 20
Warszawa, ul. Cybernetyki 7
Siedlce, ul. Floriańska 57
Garwolin, ul. Jana Pawła II 17
Grójec, ul. Olimpijska 8
Ostrołęka, ul. Pileckiego 14
Legionowo, ul. Sowińskiego 4
Kozienice, ul. Lubelska 40
Płońsk, ul. Grunwaldzka 11A
Babice Nowe, ul. Ogrodnicza 6
Grodzisk Mazowiecki, ul. T. Bairda 56/7
Piaseczno, al. Kalin 55/7
Konstancin Jeziorna, ul. Bielawska 3
Warszawa,
Warszawa, Kobielskiej 23
Płock , ul. Rajmunda Rembielińskiego 10a
Warszawa, ul. Pańska 96 lok. 203
Warszawa, ul. Sarmacka 17/U119
Mińsk Mazowiecki, ul. I. Daszyńskiego 4
Adres:
Katowice, ul. Bocheńskiego 38A
Chorzów, Ul. Batorego 19
Cieszyn, u. Frysztacka 20
Częstochowa, ul. Andersa 12
Gliwice, ul. Szafirowa 18
Rybnik, ul. Parkowa 4a
Ustroń, ul. Stawowa 2A
Zawiercie, ul. Powstańców Śląskich 8
Bielsko Biała, ul. Pszenna 11
Jastrzębie Zdrój, ul. Dworcowa 1D
Racibórz, Ul. Kolejowa 19A
Lubliniec, ul. Mickiewicza 14
Wodzisław Śląski, ul. Gałczyńskiego 2
Mikołów, Os. 30-lecia 8
Czechowice-Dziedzice, ul. Sienkiewicza 8
Pszczyna, ul. Dobrawy 7
Żory, ul.Wojska Polskiego 3 C
Będzin, ul. Małobądzka 141
ul. Grunwaldzka 235 43-600 Jaworzno
Tychy, ul. Łabędzia 67/18
Racibórz, ul. Sienkiewicza 3a
Adres:
Poznań, ul. Słowackiego 28A
Kalisz, ul. Majkowska 13a
Nowy Tomyśl, ul. Zbąszyńska 9
Piła, ul. Matwiejewa 6
Międzychód, ul. Marszałka Piłsudskiego 14
Gołańcz, ul. Libelta 4
Koło, ul. Bolesława Prusa 5
Konin, ul. Fryderyka Chopina 23A
Kępno, ul. Mickiewicza 12
Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 28
Jarocin, ul. Hallera 9
Krotoszyn, ul. Wojciechowskiego 3
Turek, ul. Dąbrowskiego 7
Września, ul. Piastów 16
Kościan, ul. Nacławska 15
Słupca, ul. Franciszka Ratajczaka 3a/1
Konin, ul. Wiechowicza 4
Krotoszyn, ul. Grudzielskiego 25A
Adres:
Biały Bór, ul. Nadrzeczna 2a/1
Darłowo, ul. M.C. Skłodowskiej 32
Drawsko Pomorskie, ul. Polna 1
Szczecin, ul. Powstańców Wielkopolskich 66/68
Szczecinek, ul. Kilińskiego 7
Wałcz, ul. Piastowska 3
Dębno, ul. Kościuszki 48
Koszalin, ul. Traugutta 31/3
Świnoujście, ul. Piłsudskiego 23-25
Gryfice, ul Ks.Stanisława Ruta 9
Myślibórz, ul. Kościelna 15
Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28
Goleniów, ul. Partyzantów 11
Stargard, ul. Kilińskiego 3
Adres:
Białystok, ul. Dziesięciny 12
Suwałki, ul. Młynarskiego 9
Augustów, ul. Chreptowicza 1
Grajewo, Osiedle Południe 9
Bielsk Podlaski, ul. 3 Maja 15
Mońki, ul. Wojska Polskiego 42
Grajewo, ul. Kolejowa 8
Adres:
Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi 2
Chełm, ul. Lipowa 27
Lublin, ul. Przyjaźni 13
Zamość, ul. Jasna 14
Hrubieszów, Ul. Leśmiana 28
Kraśnik, Ul. Zygmunta Krasińskiego 16/6
Parczew, ul. 11 listopada 48
Puławy, ul. Centralna 15
Łuków, ul. Sienkiewicza 7A
Tomaszów Lubelski, ul. Petera 3
Lubartów, ul. Mickiewicza 3-5
Biłgoraj, ul. Tadeusza Kościuszki 18
Zamość, ul. Lwowska 28/1
Adres:
Brodnica, ul.Kopernika 8
Bydgoszcz, ul. Karłowicza 3-5
Grudziądz, ul. Klasztorna 9/11
Toruń, ul. Stefana Srebrnego 1
Włocławek, ul. Zduńska 2
Kowalewo Pomorskie, Plac Wolności 3A
Ciechocinek, ul. Marii Konopnickiej 37
Golub-Dobrzyń, ul. Szosa Rypińska
Świecie, ul. Bydgoska 1
Lipno, ul. Kościuszki 21
Wielgie, ul. Starowiejska 10
Inowrocław, ul. Narutowicza 24
Adres:
Bukowina Tatrzańska; ul. Długa 145
Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2
Nowy Targ, ul. Wojska Polskiego 14
Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 56
Tarnów, ul. Niepodległości 3a
Krynica Zdrój, ul. Reymonta 21
Kraków, ul. Kościuszki 44
Kraków, ul. Mehoffera 6
Krzeszowice, ul. Stolarska 1
Zakopane, ul. Orkana 6
Wadowice, osiedle Kopernika 10B
Wieliczka, ul. Wincentego Pola 4a
Adres:
Chojnice, Ul. Mickiewicza 3
Gdynia, ul. Adm.J.Unruga 84
Gdańsk, ul. Subisława 24
Słupsk, ul. Juliusza Kossaka 22
Wejherowo, ul. I Brygady Pancernej 36
Czarne, Plac Wolności 10
Kwidzyn, ul. 11 Listopada 20/1
Malbork, ul.Dworcowa 14
Starogard Gdański, ul. Skarszewska 10A
Człuchów, Os. Wazów 8
Samborska 21A
Bytów, ul. Lęborska 11
Puck, I Armii Wojska Polskiego 27
Ustka, ul. Mickiewicza 12
Tuchomie, ul. Jana III Sobieskiego 22
Gdańsk, ul. Na Zaspę 3
Adres:
Elbląg, ul. Nowowiejska 7
Olsztyn, ul. Wioślarska 4
Szczytno, ul. Chrobrego 10
Ostróda, ul. Jana Sobieskiego 3C
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 1A
Mława, ul. Anny Dobrskiej 1
Bartoszyce, ul. Andrzeja Wajdy 10
Braniewo, ul. Żeromskiego 14a
Biskupiec, ul. Armii Krajowej 8
Ełk ul. Nadjeziorna 23/A2
Olsztyn, ul. Floriana Piotrowskiego 16i
Adres:
Gorzyce, ul. Piłsudskiego 17
Przemyśl, ul. Opalińskiego 13
Rzeszów, ul.Architektów 11
Stalowa Wola, ul. Okulickiego 36
Sanok, ul. Przemyska 24
Krosno, ul. 1000 lecia 13
Jarosław, ul. Poniatowskiego 53
Adres:
Jelenia Góra, ul. Zielona 6/1
Legnica, ul. Piekarska 7
Wałbrzych, ul. Armii Krajowej 22-23
Wrocław, Ul. Kunickiego 37A
Kobierzyce, Ul. Witosa 5
Kłodzko, Ul. Wojska Polskiego 18
Bystrzyca, Ul. Chrobrego 14
Legnica, ul. Biegunowa 2
Ślęza, ul. Przystankowa 2
Wrocław, ul. Trwała 7
Świdnica, ul. Kliczkowska 37
Oleśnica, ul. Gen. J. Hallera 25
Złotoryja, ul. Rynek 5/2
Kamienna Góra, ul. Władysława Broniewskiego 26A
Jawor, ul. Piłsudskiego 10
Kłodzko, ul. Armii Krajowej 29a
Adres:
Kielce, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 17a
Ostrowiec Świętokrzyski, Os. Ogrody 29
Starachowice, ul. Jana Pawła II 1
Końskie, ul. Południowa 1
Jędrzejów, ul. Małogoska 25
Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33
Włoszczowa, ul. Mleczarska 11
Adres:
Kędzierzyn Koźle, ul. Czerwińskiego 3
Kluczbork, ul. Grunwaldzka 20
Nysa, ul. Ogrodowa 1
Prudnik, ul. Ogrodowa 2a
Brzeg, ul. Trzech Kotwic 6
Opole, ul. Kościuszki 2
Adres:
Kutno, ul. Sienkiewicza 16
Łódź, ul. Kniaziewicza 20a
Piotrków Trybunalski, ul. Polna 13/13A
Radomsko, ul. Mickiewicza 29
Skierniewice, ul. Sobieskiego 29
Tomaszów Mazowiecki, ul. Barlickiego 15
Bełchatów, ul. Edwardów 2A
Wieluń, ul J.Żubr 30
Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście 10
Zgierz, ul. Dąbrowskiego 19
Pabianice, ul. Warszawska 6
Adres:
Zielona Góra, ul. Wyszyńskiego 99
Wschowa, ul. Zygmunta Starego 4
Gorzów Wielkopolski, ul. Łużycka 7
Żary, ul. Strzelców 10
Strzelce Krajeńskie, al. Wolności 9K
Sulechów, ul. Krańcowa 2a
Babimost, ul. Gagarina 18
3. Podaj dane rozwiń

„Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, na podstawie art. 23 ustęp 1. punkt 3) ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.), przez to testDNA Ekspertyzy Sp. z o.o. s.k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000837178, NIP: 6342822607, Regon: 243412289. Osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

 

Dlaczego warto zrobić test na ojcostwo w ciąży?

  1. Odzyskasz radość życia i wewnętrzny spokój. Ustalenie ojcostwa pozwoli Ci zyskać pewność, dzięki której rozwiejesz wszystkie wątpliwości i znów odetchniesz pełną piersią. Poprawa samopoczucia i zmniejszenie stresu pomogą Ci nie tylko wieść szczęśliwsze życie, ale też odpowiednio zadbać o zdrowie. Odzyskasz również pełną kontrolę i będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłości.
  2. Zapewnisz dziecku prawidłowy rozwój. Będzie mogło dorastać w atmosferze miłości, pewności co do swojej tożsamości i zrozumienia. Pozwolisz mu też przeżyć piękne i radosne dzieciństwo – bez strachu, stresu i braku poczucia przynależności. Pamiętaj, że całkowita świadomość co do swojego pochodzenia i więzi rodzinnych jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka.
  3. Zyskasz szczęśliwą i stabilną rodzinę. Która będzie mogła żyć w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i radości. Dzięki wynikowi testu DNA zbudujesz też stabilne i szczere relacje oparte na wzajemnym szacunku i wyeliminujesz niepotrzebne wątpliwości czy wzajemne obwinianie. Będziesz mieć również możliwość zaplanowania opieki nad dzieckiem w każdym aspekcie, także finansowym. Pewność co do ojcostwa jest ważna również dla Twoich relacji z dzieckiem. Pewny ojcostwa mężczyzna to bowiem lepszy ojciec, lepiej przygotowany do tej szczególnej roli i mogący zapewnić dziecku troskę i opiekę, na jakie mały człowiek zasługuje. Pewność co do ojcostwa to również szansa na większą stabilizację w życiu matki dziecka.

test na ojcostwo w ciąży, testy na o ojcostwo w ciąży, test DNA na ojcostwo w ciąży, testy DNA na ojcostwo w ciąży, badanie DNA na ojcostwo w ciąży, badania DNA na ojcostwo w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, sprawdzenie ojcostwa w ciąży, test na ojcostwo przed porodem, testy na ojcostwo przed porodem, test na ojcostwo w czasie ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży cena, testy na ojcostwo w ciąży cena, ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży, ustalenie ojcostwa w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, testy ojcostwa w ciążyOlga Przybyłek, psycholog i psychoterapeuta, Gabinet Psychoterapii Przystań

Jeżeli dziecko nie wie, kto jest jego biologicznym ojcem proces identyfikacji nie zachodzi prawidłowo. Sytuacja taka powoduje chaos w wewnętrznym świecie przeżyć, uniemożliwia prawidłowe kształtowanie się struktury osobowości. Częstym skutkiem takich sytuacji jest utrata poczucia bezpieczeństwa związana z wysokim poziomem lęku. Dziecko już jako dorosły człowiek może przejawiać trudności z określeniem siebie oraz próbą odpowiedzenia sobie na pytanie „kim jestem?”. Sytuacja taka stanowi podłoże do powstawania zaburzeń osobowości włącznie z wystąpieniem psychoz.


Co jeśli nie możesz zrobić badania na ojcostwo w ciąży?

Zdarzają się sytuację, gdy wykonanie testu na ojcostwo w ciąży jest niemożliwe. Najczęściej wiąże się to z pozyskaniem próbek przyszłej mamy, które do testu w ciąży są niezbędne, a które nie zawsze można zdobyć. Do testu po narodzinach wystarczą próbki ojca i dziecka, mogą być również te dyskretne (takie jak smoczek, szczoteczka do zębów czy niedopałek papierosa).

Jeśli zależy Ci na jak najszybszym wykonaniu badania – jeszcze przed uznaniem ojcostwa i rejestracją w USC (na którą masz 21 dni od narodzin) – badanie zrobisz od drugiej doby życia z wynikiem nawet w 3 dni robocze!

 

Artykuły na temat testu na ojcostwo w ciąży

test na ojcostwo w ciąży, testy na o ojcostwo w ciąży, test DNA na ojcostwo w ciąży, testy DNA na ojcostwo w ciąży, badanie DNA na ojcostwo w ciąży, badania DNA na ojcostwo w ciąży, badanie na ojcostwo w ciąży, badania na ojcostwo w ciąży, sprawdzenie ojcostwa w ciąży, test na ojcostwo przed porodem, testy na ojcostwo przed porodem, test na ojcostwo w czasie ciąży, testy na ojcostwo w czasie ciąży, test na ojcostwo w ciąży cena, testy na ojcostwo w ciąży cena, ile kosztuje test na ojcostwo w ciąży, ustalenie ojcostwa w ciąży, badanie ojcostwa w ciąży, badania ojcostwa w ciąży, test ojcostwa w ciąży, testy ojcostwa w ciąży

Pisaliśmy między innymi dla:

 Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz