Testy DNA na ojcostwo - co warto wiedzieć o badaniu ojcostwa? |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Poradnik klienta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że temat testów na ojcostwo może być dla Państwa trudny i niezrozumiały. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć poradnik, w którym zamieszczane będą najważniejsze informacje dotyczące badań DNA. Postaramy się w łatwy i przystępny sposób wyjaśnić te zagadnienia, które mogą być dla Państwa niejasne.

.

Bezpłatne poradniki

Przygotowaliśmy dla Państwa poradniki z których dowiedzą się Państwo m.in. jak przygotować się do pobrania materiału w placówce, czym różni się test prywatny do sądowego, jak dyskretnie pobrać próbki od dziecka oraz wiele innych. Zapraszamy!

Przejdź do poradników

Artykuły informacyjne

Czy matka musi wziąć udział w badaniu? Jak prawidłowo pobrać próbki? Czy wynik testu jest pewny? Dlaczego warto badać 24 markery DNA? To tylko niektóre zgadanienia przygotowane z myślą o naszych Pacjentach. Zaparszamy do lektury!

Przejdź do artykułów

Film instruktażowy

Jeżeli zdecydują się Państwo na samodzielne pobranie materiału zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego “Jak prawidłowo pobrać materiał?”. Pobranie próbek (wymazów z policzka) jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne, dlatego zachęcamy do obejrzenia przygotowanego filmiku.

Przejdź do filmu

 


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie