Bezpłatne poradniki

Przygotowaliśmy dla Państwa poradniki dotyczące testów na ojcostwo napisane przez naszych pracowników. Mamy nadzieję, że przygotowane materiały okażą się dla Państwa przydatne. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

linia

Badanie ojcostwa z włosów, szczoteczki do zębów i innych próbek

Autor: Elwira Posłajko

Opis: W poradniku znajdziecie Państwo informacje czym są mikroślady, jakie próbki mikrośladowe można zbadać, jak prawidłowo zabezpieczyć materiał mikrośladowy oraz jak zlecić test na ojcostwo.

linia

Jak przygotować się do pobrania próbek do testu na ojcostwo w placówce medycznej?

Autor: Tina Pysiewicz

Opis: W poradniku znajdą Państwo informacje jakie próbki potrzebne są do testu?, jak umówić wizytę pobrania próbek, jak przygotować się do badania oraz jak wygląda pobranie wymazów z policzka.

linia

Czym różni się test prywatny od sądowego?

Autor: Tina Pysiewicz

Opis: W poradniku znajdą Państwo informacje jak wygląda przeprowadzenie testu do celów prywatnych, jak wygląda wykonanie testu na potrzeby sądowe oraz porównanie badania prywatnego z testem sądowym.

linia

Ustalenie ojcostwa po śmierci domniemanego ojca

Autor: Elwira Posłajko

Opis: W poradniku znajdą Państwo informacje mikrośladów
, analiza chromosomu oraz analiza statystyczna.                                                                                                                                                                      .

linia

Test na ojcostwo w czasie ciąży

Autor: Elwira Posłajko

Opis: W poradniku znajdą Państwo informacje jakie są metody ustalenia ojcostwa w czasie ciąży, ustalenie ojcostwa przy użyciu nowoczesnej w 100% bezpiecznej metody oraz ustalenie ojcostwa w czasie ciąży przy okazji badań diagnostycznych

.

 

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

„Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
 

 

.

Wstecz