Pewne i dyskretne badanie ojcostwa na podstawie dowolnej próbki

Włosy z cebulkami, szczoteczka, chusteczka smoczek i wiele innych

Badanie na ustalenie ojcostwa można wykonać z praktycznie każdej pobranej próbki DNA. Często pacjenci decydują się na pobranie różnego rodzaju próbek . Przydatne do badania DNA są m.in. szczoteczka do zębów, guma do żucia, włosy z cebulkami, butelki, gryzaki, smoczki, sztućce, szklanki, puszki po napojach, plamy krwi, plamy spermy, chusteczka do nosa z wydzieliną z nosa, woskowina na patyczku do czyszczenia uszu, maszynka do golenia, pasek glukometru, pet papierosa, słomka do picia itd.

Każda próbka DNA jest tak samo dobra i pewna

Dzieję się tak dlatego, że nasze DNA charakteryzuje się niezmiennością bez względu na to, skąd zostało pobrane. DNA to nasz genetyczny odcisk palca, który nie powtarza się dwa razy. Dlatego też rodzaj próbki nie ma znaczenia do uzyskania pewnego i jednoznacznego wyniku badania. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. ma ponad 15 letnie doświadczenie w wykonywaniu analiz DNA, dlatego też “nie boi się” badania żadnej próbki.


Wymaz z policzka jest najłatwiejszą próbką do laboratoryjnej analizy, ale dzięki temu, że testDNA Laboratorium Sp. z o.o. zatrudnia specjalistów wywodzących się m.in. z Zakładu Medycyny Sądowej, dla których analiza próbek innych niż wymaz to codzienność, badanie różnych materiałów nie stanowi problemu. To właśnie dlatego laboratorium jest w stanie zagwarantować Państwu pewny wynik testu ojcostwa bez względu na dostarczoną do badania próbkę.

Mikrośladowe próbki DNA – uzyskanie pełnowartościowego wyniku

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. jest w stanie podjąć się analizy DNA nawet z tak zwanych próbek mikrośladowych, jak choćby fragmenty nadgryzionych ciastek czy mocno zabrudzonych jedzeniem sztućców. Do laboratorium można przysłać wiele próbek, spośród których specjaliści wybiorą najlepszą do analizy.

Dyskrecja i poufność badań jako punkt honoru laboratorium

testDNA Laboratorium Sp. z o.o. gwarantuje nie tylko PEWNOŚĆ otrzymanego wyniku, ale także pełną dyskrecję i poufność badań. Pacjenci mają możliwość zlecania analizy DNA anonimowo, nie podając danych osobowych. Laboratorium kontaktuje się z pacjentami tylko na podstawie autoryzowanych maili czy numerów telefonów. Istnieje możliwość wysyłania dyskretnej korespondencji – bez pieczątek laboratorium i z umieszczeniem prywatnego nadawcy.

Pewność wyniku i korzyści z wykonania testu na ojcostwo

Nie sposób ocenić wagi korzyści, jakie otrzymuje pacjent po wykonaniu badania DNA na ojcostwo. Testy na ojcostwo rozwiewają wątpliwości i kończą gehennę związaną ze stresem podczas oczekiwania na wynik. Ustalenie ojcostwa raz na zawsze eliminuje dozę niepewności co do ojcostwa, stawia sprawę w stu procentach jasno.

Badania DNA wykonywane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. dają PEWNOŚĆ wyniku, a to za sprawą kilku czynników:

  • Badanie 24 markerów DNA u każdej osoby – należy zwrócić uwagę, iż analiza takiej liczby markerów DNA to pewny wynik badania. Wynik potwierdzający ojcostwo wydawany jest zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
  • Badanie wykluczające ojcostwo zawsze jest powtarzane – takie powtórne badanie wykonywane dwa razy, przez dwa niezależne zespoły badawcze. Dzięki temu wystawiany wynik jest pewny i wiarygodny.
  • Test na ojcostwo wykonywany odczynnikami renomowanej firmy PROMEGA – najwyższej jakości odczynniki gwarantują pewny wynik testu.
  • Badanie realizowane przez najlepszych specjalistów w swoim fachu – analizę próbek DNA przeprowadzają osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, są to specjaliści z długoletnim doświadczeniem stale podnoszący wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, mają na koncie wiele publikacji naukowych
  • Badanie na ustalenie ojcostwa wykonywane akredytowanym i certyfikowanym laboratorium – testDNA Laboratorium Sp. z o.o. może pochwalić się akredytacją zewnętrznych ośrodków certyfikujących, na przykład Polskiego Centrum Akredytacji zgodną z normą ISO 17025. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. uzyskało również zgodność wyników 100% w międzynarodowym programie badania biegłości Collaborative Testing Services (CTS) w testach na ojcostwo posiadającym akredytację ISO/IEC 17-43:2010 i organizowanym przez amerykańskie stowarzyszenie powiązane z Narodowym Instytutem Standardów i Technologii (National Institute of Standard and Technology).

 

.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

?Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako ?następny? lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.?

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
pon.-czw. 7:00-22:00, pt. 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz