Badania na ojcostwo mikroślady - badania ojcostwa - plamy krwi, włosy z cebulkami, chusteczka z wydzieliną z nosa .... |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Badanie ojcostwa – jaką próbkę pobrać?

Badanie ojcostwa z dowolnych próbek DNA

test na ojcostwoBadanie ojcostwa można wykonać prawie z każdej próbki DNA.

Do badania odpowiednie będą takie próbki jak wymazy z policzka, włosy z cebulkami, plamy krwi oraz przedmioty używane przez daną osobę: szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, guma do żucia, niedopałek papierosa i wiele innych.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze próbki, wystarczy skontaktować się z nami chętnie doradzimy. Przeczytaj jak zabezpieczyć próbki >

Pobrane próbki mogą Państwo przynieść  do jednej z naszych przychodni najbliżej Państwa miejsca zamieszkania (lista placówek…). Można też zamówić kuriera po ich odbiór.

Pewny wynik z każdej próbki DNA

m5Badanie z każdej próbki DNA daje tak samo pewny rezultat.

Wynika to z tego, że fragmenty DNA analizowane w testach na ojcostwo są niezmienne bez względu na miejsce, z którego został pobrany materiał genetyczny. Przeczytaj więcej o metodzie badania >

Dla laboratorium każda próbka jest tak samo dobra. Wynika to z ponad 13 letniego doświadczenia w analizach ojcostwa.

Co więcej, laboratorium ma w  zespole specjalistów, którzy wywodzą się z Zakładu Medycyny Sądowej. Dla nich analiza różnych próbek DNA to codzienność.

Dlatego pacjenci mają gwarancję pewnego wyniku badania ojcostwa bez względu na rodzaj próbek. Czytaj więcej o pewności wyniku >

Wszyscy pacjenci mają zapewnioną gwarancję na próbki.

Jeśli jakość próbki będzie niewystarczająca (np. będzie zawierała za mało DNA), wówczas pacjent może dostarczyć do laboratorium kolejną próbkę bezpłatnie.

Barbara Prokurat, Dyrektor ds. operacyjnych testDNA Laboratorium Sp. z o.o.Laboratorium przyjmuje do testów na ojcostwo praktycznie każdą próbkę, która spełnia podstawowe wymogi. Ma doświadczenie w analizach nietypowych próbek stąd nie straszy swoich klientów dodatkowymi kosztami ponownych analiz. Wszystko jest zawarte w jednej opłacie.

Dyskretne badania na ojcostwo

Pacjenci laboratorium mają zagwarantowaną dyskrecję od samego zlecenia badania po odbiór  jego wyniku. Zapewniają to wewnętrzne laboratoryjne procedury pracy.

Ze zleceniodawcami laboratorium kontaktuje się wyłącznie poprzez autoryzowane numery telefonów i adresy e-mail. Nigdy nie potwierdza też, że w laboratorium zostało zlecone dane badanie.

Na życzenie otrzymują Państwo korespondencję w formie dyskretnej – bez pieczątek i danych laboratorium.

Prywatne badanie można zlecić anonimowo, bez podawania danych osobowych osób badanych. Czytaj więcej o ochronie danych osobowych >... 

3 korzyści z wykonania pewnego testu na ojcostwo

1. Odzyskasz radość życia i wewnętrzny spokój. Ustalenie ojcostwa pozwoli Ci zyskać pewność, dzięki której rozwiejesz wszystkie wątpliwości i znów odetchniesz pełną piersią.

Poprawa samopoczucia i zmniejszenie stresu pomogą Ci nie tylko wieść szczęśliwsze życie, ale też odpowiednio zadbać o zdrowie. Odzyskasz również pełną kontrolę i będziesz mieć możliwość zaplanowania przyszłości.

2. Zapewnisz dziecku prawidłowy rozwój. Będzie mogło dorastać w atmosferze miłości, pewności co do swojej tożsamości i zrozumienia. Pozwolisz mu też przeżyć piękne i radosne dzieciństwo ? bez strachu, stresu i braku poczucia przynależności. Pamiętaj, że całkowita świadomość co do swojego pochodzenia i więzi rodzinnych jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka.

 Jeżeli dziecko nie wie, kto jest jego biologicznym ojcem proces identyfikacji nie zachodzi prawidłowo. Sytuacja taka powoduje chaos w wewnętrznym świecie przeżyć, uniemożliwia prawidłowe kształtowanie się struktury osobowości. Częstym skutkiem takich sytuacji jest utrata poczucia bezpieczeństwa związana z wysokim poziomem lęku. Dziecko już jako dorosły człowiek może przejawiać trudności z określeniem siebie oraz próbą odpowiedzenia sobie na pytanie “kim jestem?”. Sytuacja taka stanowi podłoże do powstawania zaburzeń osobowości włącznie z wystąpieniem psychoz.Olga Przybyłek, psycholog i psychoterapeuta

3. Zyskasz szczęśliwą i stabilną rodzinę. Która będzie mogła żyć w spokoju, poczuciu bezpieczeństwa i radości. Dzięki wynikowi testu DNA zbudujesz też stabilne i szczere relacje oparte na wzajemnym szacunku i wyeliminujesz niepotrzebne wątpliwości czy wzajemne obwinianie. Będziesz mieć również możliwość zaplanowania opieki nad dzieckiem w każdym aspekcie, także finansowym.

Pewność co do ojcostwa jest ważna również dla Twoich relacji z dzieckiem. Pewny ojcostwa mężczyzna to bowiem lepszy ojciec, lepiej przygotowany do tej szczególnej roli i mogący zapewnić dziecku troskę i opiekę, na jakie mały człowiek zasługuje. Pewność co do ojcostwa to również szansa na większą stabilizację w życiu matki dziecka.

.
Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

 


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie