Wsparcie i opieka na każdym etapie testu na ojcostwo

Mamy świadomość, że wykonanie badania na ojcostwo jest sprawą niełatwą i bardzo delikatną. Z tego powodu zapewniamy Ci nie tylko jednoznaczny wynik testu, ale również wsparcie i zaangażowanie konsultantów. Badanie, dzięki któremu zyskasz pewność na całe życie, zrealizujesz u nas prosto i bez niepotrzebnych nerwów.

Opieka konsultanta 7 dni w tygodniu

W godzinach 7:00-23:00 od poniedziałku do piątku, a w niedziele i święta – 8:00-21:00. Konsultant jest dostępny dla Ciebie przez telefon lub internet, dlatego możesz wybrać wygodną dla siebie formę kontaktu.

Masz więc możliwość rozwiania wszystkich wątpliwości na bieżąco –  na każdym etapie wykonania badania na ojcostwo. Zaangażowana i kompetentna osoba ułatwi Ci przejście przez tę delikatną sytuację, odpowie na każde pytanie i zapewni wsparcie merytoryczne i emocjonalne.

Gwarancja indywidualnego podejścia do każdego z pacjentów

Każdy z naszych pacjentów jest traktowany całkowicie indywidualnie i wyjątkowo – każda z sytuacji jest bowiem inna, więc pełne zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne. Co więcej, nie musisz bać się ocen czy nieprzyjemnych komentarzy – konsultanci i inni pracownicy każdego z naszych klientów traktują z należytym szacunkiem.

Rozumiemy też, że realizacja takiego badania może być mocno emocjonalnym przeżyciem, a pewność co do ojcostwa to jedna z najistotniejszych kwestii w Twoim życiu. Staramy się więc zmniejszyć stres, który Ci towarzyszy.

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz