Wsparcie i opieka na każdym etapie testu na ojcostwo

Mamy świadomość, że wykonanie badania na ojcostwo jest sprawą niełatwą i bardzo delikatną. Z tego powodu zapewniamy Ci nie tylko jednoznaczny wynik testu, ale również wsparcie i zaangażowanie konsultantów. Badanie, dzięki któremu zyskasz pewność na całe życie, zrealizujesz u nas prosto i bez niepotrzebnych nerwów.

Opieka konsultanta 7 dni w tygodniu

W godzinach 7:00-19:00 od poniedziałku do piątku, a w niedziele i święta – 9:00-17:00. Konsultant jest dostępny dla Ciebie przez telefon lub internet, dlatego możesz wybrać wygodną dla siebie formę kontaktu.

Masz więc możliwość rozwiania wszystkich wątpliwości na bieżąco –  na każdym etapie wykonania badania na ojcostwo. Zaangażowana i kompetentna osoba ułatwi Ci przejście przez tę delikatną sytuację, odpowie na każde pytanie i zapewni wsparcie merytoryczne i emocjonalne.

Gwarancja indywidualnego podejścia do każdego z pacjentów

Każdy z naszych pacjentów jest traktowany całkowicie indywidualnie i wyjątkowo – każda z sytuacji jest bowiem inna, więc pełne zaangażowanie jest dla nas bardzo ważne. Co więcej, nie musisz bać się ocen czy nieprzyjemnych komentarzy – konsultanci i inni pracownicy każdego z naszych klientów traktują z należytym szacunkiem.

Rozumiemy też, że realizacja takiego badania może być mocno emocjonalnym przeżyciem, a pewność co do ojcostwa to jedna z najistotniejszych kwestii w Twoim życiu. Staramy się więc zmniejszyć stres, który Ci towarzyszy.

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz