Certyfikowane badania na ojcostwo ? 10 lat doświadczenia |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Certyfikaty potwierdzające jakość badań

akredytacja001Jakość wykonywanych analiz jest dla nas kwestią kluczową, dlatego też laboratorium stale poddawane jest kontrolom jakości przeprowadzanym zarówno przez polskie jak i zagraniczne jednostki certyfikujące. Laboratorium może okazać się dokumentami, które potwierdzają wiarygodność oraz pewność wydawanych wyników:

  • Akredytacja ISO 17025
  • Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 48 i 49)
  • International Society for Forensic Genetics
  • Rzetelna Firma

.
Akredytacja ISO 17025

Badania ojcostwa zlecane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. realizowane są zgodnie z normami jakości ISO/IEC 17025. Poszczególne etapy  pracy w laboratorium są zatem wykonywane i nadzorowane zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez tę normę. Więcej o akredytacji…

 
Certyfikat International Society for Forensic Genetics (ISFG)

International Society for Forensic Genetics (ISFG) jest międzynarodowym stowarzyszeniem promującym wiedzę naukową w dziedzinie analiz genetycznych realizowanych na potrzeby medycyny sądowej. Prestiżowy certyfikat ISFG posiadają tylko nieliczne laboratoria realizujące testy na ustalenie ojcostwa. Jest to więc jeden z najważniejszych dokumentów potwierdzających jakość przeprowadzanych analiz genetycznych.

 .
Certyfikat GEDNAP

Certyfikat GEDNAP (German DNA Profiling Group) jest dokumentem potwierdzającym wiarygodność laboratorium i wysoką jakość wykonywanych przez niego analiz. Przyznają go niemieckie Instytuty Kryminalistyki i Medycyny Sądowej. Na całym świecie stanowi rekomendację jakości badań DNA.

 

Międzynarodowy program badania biegłości Collaborative Testing Service (CTS)

Laboratorium uczestniczyło w międzynarodowym programie badania biegłości CTS. Uzyskało zgodność wyników 100% w zakresie profilowania DNA w testach na ojcostwo z wymazów z policzka oraz z próbek śladowych. Potwierdza to rzetelność, bezstronność wykonywanych badań oraz pewność wydawanych wyników. 

 

Certyfikat Rzetelności Programu “Rzetelna Firma”

Program Rzetelna Firma potwierdza terminowość płatniczą firmy oraz kreuje pozytywny wizerunek zrzeszonych w nim przedsiębiorców. Certyfikat Rzetelności  wystawiany przez Krajowy Rejestr Długów i opublikowany online stanowi potwierdzenie wiarygodności i przejrzystość finansowej firmy.

 

 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz

Zadzwoń teraz
Napisz na czacie