Certyfikowane badania na ojcostwo ? 10 lat doświadczenia |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Certyfikaty potwierdzające jakość badań

akredytacja001Jakość wykonywanych analiz jest dla nas kwestią kluczową, dlatego też laboratorium stale poddawane jest kontrolom jakości przeprowadzanym zarówno przez polskie jak i zagraniczne jednostki certyfikujące. Laboratorium może okazać się dokumentami, które potwierdzają wiarygodność oraz pewność wydawanych wyników:

  • Akredytacja ISO 17025
  • Niemieckie Stowarzyszenie Medycyny Sądowej (GEDNAP 48 i 49)
  • International Society for Forensic Genetics
  • Rzetelna Firma

.
Akredytacja ISO 17025

Badania ojcostwa zlecane w testDNA Laboratorium Sp. z o.o. realizowane są zgodnie z normami jakości ISO/IEC 17025. Poszczególne etapy  pracy w laboratorium są zatem wykonywane i nadzorowane zgodnie z surowymi kryteriami stawianymi przez tę normę. Więcej o akredytacji…

Certyfikat International Society for Forensic Genetics (ISFG)

International Society for Forensic Genetics (ISFG) jest międzynarodowym stowarzyszeniem promującym wiedzę naukową w dziedzinie analiz genetycznych realizowanych na potrzeby medycyny sądowej. Prestiżowy certyfikat ISFG posiadają tylko nieliczne laboratoria realizujące testy na ustalenie ojcostwa. Jest to więc jeden z najważniejszych dokumentów potwierdzających jakość przeprowadzanych analiz genetycznych.

 .
Certyfikat GEDNAP

Certyfikat GEDNAP (German DNA Profiling Group) jest dokumentem potwierdzającym wiarygodność laboratorium i wysoką jakość wykonywanych przez niego analiz. Przyznają go niemieckie Instytuty Kryminalistyki i Medycyny Sądowej. Na całym świecie stanowi rekomendację jakości badań DNA.

 

Certyfikat Rzetelności Programu “Rzetelna Firma”

Program Rzetelna Firma potwierdza terminowość płatniczą firmy oraz kreuje pozytywny wizerunek zrzeszonych w nim przedsiębiorców. Certyfikat Rzetelności  wystawiany przez Krajowy Rejestr Długów i opublikowany online stanowi potwierdzenie wiarygodności i przejrzystość finansowej firmy.

 

.

Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu. Zapewniamy Państwu wsparcie i szybką pomoc. Nasi konsultanci doradzą w wyborze testu DNA oraz pomogą na każdym etapie realizacji badania.

.