Pewny test wykonywany dla polskich sądów |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Pewny test wykonywany dla polskich sądów

gwarancja_pewnoscJeżeli odwiedzili Państwo naszą stronę, to zapewne chcą Państwo uzyskać pewny i jednoznaczny wynik testu DNA. I bardzo dobrze Państwo trafili. U nas wynik badania, niezależnie od tego czy jest wykonywany prywatnie czy na zlecenie sądu, jest tak samo pewny i jednoznaczny. Nad wysoką jakością testów czuwa kadra specjalistów z długoletnim doświadczeniem zdobytym m.in podczas pracy w Zakładzie Medycyny Sądowej czy też laboratoriach kryminalistycznych oraz uznanych ośrodkach międzynarodowych. Na pewność wyniku wpływa także zwalidowana metoda, analiza aż 24 markerów DNA u każdej osoby czy też stosowane odczynników firmy PROMEGA, która uważana jest za “mercedesa” na rynku odczynników do identyfikacji.

O pewności uzyskiwanych rezultatów świadczą także referencje otrzymane z polskich Sądów. Laboratorium testDNA współpracuje z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie wykonuje również badania dla prokuratury czy detektywów. Co najważniejsze, żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie zakwestionowany.

01 02

Eksperci laboratorium testDNA

.

Dr Paulina Wolańska-Nowak

Ekspert ds. identyfikacji osobniczej i kryminalistyki

Z zawodu biolog molekularny. Studia ukończyła w 1982 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim ze specjalizacją Biofizyka. Doktor Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu genetyki sądowej. Wykładowca Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Specjalista laboratoryjnej genetyki sądowej i biegła sądowa z listy Sądu Okręgowego w Krakowie.

Prywatnie żona, mama dwójki dorosłych dzieci, miłośniczka skandynawskich kryminałów i dobrej kuchni.

 

 

Prokurat-1

Mgr Barbara Prokurat

Biegły Sądowy

Z zawodu biotechnolog. Studia ukończyła w 2003 r. na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją Genetyka Molekularna. Od 2012r. pełni również rolę biegłego sądowego z zakresu ustalania ojcostwa i pokrewieństwa biologicznego w okręgu Sądu Okręgowego w Katowicach. Regularnie opracowuje ekspertyzy na zlecenie polskich sądów i prokuratury oraz policji. Z marką testDNA związana od 2004 roku. Prywatnie żona, mama dwójki małych dzieci, miłośniczka książek i  dobrego kina.

 

.

Wiechec

Dr hab. n. med. Marcin Wiecheć

Spec­jal­ista położnictwa i ginekologii

W lat­ach 2008?2009 pra­cował jako lekarz spec­jal­ista (Spe­cial­ist Reg­is­trar) w Odd­ziale Medy­cyny Płodowej (Cen­tre of Fetal Care) Impe­r­ial Col­lege Health­care, Queen Charlote?s and Chelsea Hos­pi­tal, Lon­dyn, Wielka Bry­ta­nia. Jest autorem i współau­torem 18 pub­likacji w zakre­sie położnictwa, ginekologii i ultra­sono­grafii. Współau­tor opra­cow­a­nia tech­nicznego nowa­torskiej metody bada­nia serca płodu w pier­wszym trymestrze ciąży w try­bie STIC color. Jest Prze­wod­niczą­cym Sekcji Ginekologii, Położnictwa i Diag­nos­tyki Pre­na­tal­nej Pol­skiego Towarzystwa Ultra­sono­graficznego od 2014 roku.

 

 

czlonkostwo

 


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie