Prosty test na zdradę (niewierność)

pillows-890559_640Jeśli chcesz sprawdzić czy twój partner cię zdradza to możesz albo przeprowadzić własne „śledztwo” albo wykonać prosty i szybki test na niewierność. W tym drugim przypadku wystarczy dostarczyć do badania „dowód zdrady” pozostawione na bieliźnie czy pościeli. Badanie polega na wykryciu obecności nasienia na materiale i ustaleniu od kogo ono pochodzi.

.

Test zdrady – detekcja nasienia i badanie DNA

Pierwszym etapem badania jest sprawdzenie czy na dostarczonym materiale np. bielizna męska/damska, pościel czy też chusteczka, znajdują się ślady spermy. W sytuacji kiedy test będzie pozytywny, badanie można poszerzyć o inne testy DNA, takie jak:

  • Oznaczenie profilu genetycznego osoby do której należy nasienie
  • Porównanie uzyskanego profilu z profilem z profilem osoby, którą chcemy przebadać (weryfikujemy czy sperma należy do danej osoby)

.

Test zdrady – zbadanie do kogo należy próbka

Drugim etapem badania jest analiza porównawcza. Polega ona na tym, że po uzyskaniu profilu genetycznego z bielizny, odzieży czy też pościeli, ustala się profil genetyczny z innej próbki porównawczej (wymaz z policzka, szklanka, szczoteczka, chusteczka, niedopałek papierosa i wiele innych). Taka prostą metodą można z łatwością ustalić czy pochodzą one od tej samej osoby.

.

Jak zebrać i zabezpieczyć próbki?

Próbkę (np. bieliznę, chusteczkę, wkładkę higieniczną, ubranie) należy spakować do czystej papierowej koperty. Tak zapakowany materiał oraz formularz zlecenia testu prosimy podpisać, a później dostarczyć do laboratorium.

 

Jeżeli mają Państwo pytania dot. testu zdrady – całego procesu badania – jakie próbki zebrać i jak je zabezpieczyć, jakie są korzyści z badania i w jaki sposób można je wykonać, to zachęcamy do kontaktu za pomocą numeru telefonu – 665 761 161 lub dyskretnego czata dostępnego na stronie!

 

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz