Laboratorium godne zaufania

testDNA  oferuje badania na ustalenie ojcostwa już od ponad 10 lat. Przez ten czas wykonanych zostało kilkanaście tysięcy analiz, a żadna z nich nie została prawnie podważona. Współpracujemy z sądami, prokuraturą oraz wieloma specjalistami. Staramy się, aby grono ekspertów podejmujących z nami współpracę cały czas się poszerzało.

[metaslider id=7032]

..

Zaufały nam polskie sądy

Fachowa obsługa oraz rzetelność przeprowadzanych analiz została doceniona przez polskie sądy, które regularnie zlecają nam wykonywanie badań na ojcostwo z procedurą sądową. Analiza 24 markerów DNA, profile genetyczne wszystkich uczestników testu, zaawansowana analiza statystyczna określająca prawdopodobieństwo pokrewieństwa badanych osób oraz ekspertyza biegłego sądowego stanowią podstawę do tego, aby rezultat mógł zostać uznany przez sąd za wiarygodny dowód.

Zobacz referencje z sądów

 

Analiza 24 markerów DNA
W naszym laboratorium badamy 24 markery DNA, co oznacza większą czułość wyniku! Przeczytaj dlaczego warto badać 24 markery…

.

Badania sądowe nie tylko na zlecenie sądów

laboratorium godne zaufania, dobre laboratorium genetyczneBadania DNA wykonujemy nie tylko na zlecenia sądów ale także osób prywatnych. Wystarczy zadzwonić do nas i zgłosić chęć przeprowadzenia testu z procedurą sądową. Umówimy Państwa na dogodny termin w najbliższej placówce medycznej, gdzie próbki zostaną pobrane w obecności lekarza posiadającego upoważnienie wystawione przez biegłego sądowego.

Na miejscu zostanie również sporządzony protokół sądowy, a do wyniku nasz ekspert wyda opinię. Rezultat takiego badania ojcostwa z powodzeniem może zostać wykorzystany w sprawie sądowej.

.

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz