Domowy test na ojcostwo – 100% pewne badania bez wychodzenia z domu

Zamów zestaw pod dowolny adres, umów wizytę domową pielęgniarki lub pobierz próbki bez zestawu

Badanie ojcostwa możesz zrobić bez wizyty w przychodni – korzystając z jednego z domowych rozwiązań (zamówienie zestawu, wizyta pielęgniarki, pobranie próbek i wydrukowanie formularza). Domowy test na ojcostwo to BEZPIECZNE rozwiązanie w obecnej sytuacji, które pozwoli Ci uzyskać pewny wynik już teraz. Wynik pozwoli Ci pozbyć się wątpliwości i odzyskać spokój. Laboratorium wciąż działa i przyjmuje próbki do analizy, a także terminowo wydaje wyniki (także on-line).

Tego dowiesz się z artykuły:

Jak zrobić domowy test na ojcostwo?

Wybierz jedną z trzech domowych możliwości:

1. Zamówienie zestawu – zamów zestaw w wygodny dla siebie sposób (telefonicznie, na czacie, mailowo, on-line), wybierz bezkontaktową formę dostawy (bez bezpośredniego kontaktu z kurierem, otwarcie skrytki w paczkomacie aplikacją w telefonie), pobierz samodzielnie próbki i odeślij bezpłatnym kurierem lub zanieś do paczkomatu.

Zestaw do samodzielnego pobrania próbek (do wszystkich badań ojcostwa i pokrewieństwa)

 • Zestaw do pobrania próbek wysyłany jest przy zakupie testu
 • W zestawie znajdują się: szczegółowa instrukcja pobrania próbek, dokumenty zlecenia badania, sterylne wymazówki dla 2-4 osób, rękawiczki, opłacona koperta zwrotna na próbki.
 • Do pobrania m.in. wymazów z policzka, szczoteczki do zębów, smoczka, maszynki do golenia.
 • Najpierw zamów zestaw, a za test genetyczny zapłać po odesłaniu próbek – odlicz koszt zakupionego zestawu.

W CENIE:

 • darmowa i dyskretna przesyłka zestawu w Polsce i za granicę na dowolny adres (pocztą, do paczkomatu, kurierem) – już w 24 h
 • darmowy odbiór próbek
Zestaw do pobrania próbek wysyłany jest przy zakupie testu

2. Pobranie próbek bez zestawu – wystarczy, że pobierzesz od wszystkich uczestników dowolne próbki (np. smoczek, maszynka do golenia, wymazy na patyczki kosmetyczne do uszu), spakujesz do czystych papierowych kopert i wydrukujesz formularz (poproś o wysłanie na maila). Odeślij bezpłatnym kurierem lub zanieś do paczkomatu.

3. Wizyta domowa – pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres, pobierze próbki i pomoże w wypełnieniu dokumentów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W ten sposób możesz zrobić także badania z zaświadczeniem czy z pełną procedurą sądową.

Czy domowy test na ojcostwo jest bezpieczny podczas epidemii?

 • Laboratorium przestrzega zasad i procedur (m.in. naświetlanie lampami UV pomieszczeń laboratoryjnych, stosowanie środków dezynfekujących).
 • Test na ojcostwo możesz zrobić bez wizyty w przychodni, bez wychodzenia z domu.
 • Możliwa jest dostawa bezkontaktowa kurierem lub do paczkomatu.

Jakie próbki nadają się do domowego testu na ojcostwo?

Domowy test na ojcostwo zrobisz tak naprawdę na podstawie dowolnych próbek. Mogą to być przykładowo:

 • wymazy z policzka,
 • szczoteczka do zębów,
 • smoczek,
 • nadmuchany balonik,
 • niedopałek papierosa,
 • puszka/butelka po napoju,
 • sztućce,
 • chusteczka z katarem,
 • prezerwatywa.

Wszystkie próbki są objęte gwarancją – wykonujemy analizy do skutku, czyli do wydania pewnego wyniku. Każda próbka jest ponadto tak samo pewna.

Jak wygląda domowy zestaw do testu na ojcostwo?

Domowy zestaw posłuży do pobrania próbek DNA w postaci wymazów z policzka czy innych próbek nietypowych, takich jak: niedopałek papierosa, chusteczka z katarem, szczoteczka, guma do żucia i wiele innych. Zapewni on Państwu maksymalną wygodę pobrania.

Dlaczego domowy test na ojcostwo jest pewny?

 • domowy test na ojcostwo, zestaw do testu na ojcostwoBadanie nawet 34 markerów DNA u każdej osoby – należy zwrócić uwagę, iż analiza takiej liczby markerów DNA to pewny wynik badania. Wynik potwierdzający ojcostwo wydawany jest zgodnie z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.
 • Badanie wykluczające ojcostwo zawsze jest powtarzane – takie powtórne badanie wykonywane dwa razy, przez dwa niezależne zespoły badawcze. Dzięki temu wystawiany wynik jest pewny i wiarygodny.
 • Test na ojcostwo wykonywany odczynnikami renomowanej firmy PROMEGA – najwyższej jakości odczynniki gwarantują pewny wynik testu.
 • Badanie realizowane przez najlepszych specjalistów w swoim fachu – analizę próbek DNA przeprowadzają osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, są to specjaliści z długoletnim doświadczeniem stale podnoszący wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, mają na koncie wiele publikacji naukowych
 • Potwierdzona jakość – testDNA Sp. z o.o. Sp. k. posiada liczne certyfikaty, regularnie poddaje się zewnętrznym kontrolom jakości badań DNA. To laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji [w zakresie: Analiza pokrewieństwa, Analiza polimorfizmu DNA z wykorzystaniem układu STR. Metoda: Multipleks PCR z elektroforezą kapilarną] / [w odniesieniu do wymagań PN-EN ISO/IEC 17025], [Nr AB 1618]. Sprawdź dokładny zakres akredytacji… Jako jedyne prywatne laboratorium w Polsce uzyskało m.in. 100% zgodność rezultatów w teście na ojcostwo w programie biegłości CTS (Collaborative Testing Services) z akredytacją ISO/IEC 17043:2010 (organizowany przez amerykańskie stowarzyszenie związane z National Institute of Standard and Technology – Narodowym Instytutem Standardów i Technologii).

 

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

„Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz