Testy na ojcostwo bez udziału żony

Życie pisze różne scenariusze. Zdarza się, że ojciec nie ma pewności co to tego czy jego dziecko powstało rzeczywiście z jego udziałem. Jak wykonać testy na ojcostwo tak aby żona nie wiedziała? Czy w ogóle można zrobić to bez jej udziału?

Jak zrobić badanie na ojcostwo, aby żona nie wiedziała, Czy badanie na ojcostwo można zrobić bez próbek od żony, Jak dyskretnie można zebrać próbki do badania na ojcostwo, Czy laboratoria robią dyskretnie badanie na ojcostwo

Jak zrobić badanie na ojcostwo, aby żona nie wiedziała?
Czy badanie na ojcostwo można zrobić bez próbek od żony?
Jak dyskretnie można zebrać próbki do badania na ojcostwo?
Czy laboratoria robią dyskretnie badanie na ojcostwo?

Jak zrobić badanie na ojcostwo, aby żona nie wiedziała?

Testy DNA na ojcostwo mogą odbyć się bez udziału żony. Jeśli chcemy się jedynie upewnić co do tego czy dziecko powstało rzeczywiście z naszego materiału genetycznego, można zrobić badania genetyczne w tajemnicy. Nie ma potrzeby niepokoić żony. Czasami zwyczajnie boimy się, że żona nie zgodzi się na takie badanie DNA. Wtedy również możemy zrobić testy sami.

Wystarczy zarejestrować się na stronie, która wykonuje takie badania na ojcostwo i bez wychodzenia z domu wypełnić dokumenty. Następnie kurier przyjedzie do nas po próbki do badania, a wynik przyjdzie nam na e-maila w ciągu kilku dni. Jeśli nie chcemy, aby żona widziała jak kurier odbiera próbki, można dostarczyć je samodzielnie do laboratorium.

Czy badanie na ojcostwo można zrobić bez próbek od żony?

Do badań DNA na ojcostwo nie trzeba pobierać próbek żony, dlatego można takie badanie ojcostwa zrobić bez jej udziału. Jedyny materiał genetyczny, który jest niezbędny do badania to ten pobrany od dziecka i od ojca.

Jak dyskretnie można zebrać próbki do badania na ojcostwo?

Zebranie próbek do badania na ustalenie ojcostwa to bardzo prosta sprawa. Ze swoimi próbkami nie powinniśmy mieć problemu, wystarczy czystą maszynką do golenia zebrać trochę włosów, a następnie sterylnie je zapakować do papierowego worka.

Większy problem możemy mieć z pobraniem próbek od naszego dziecka. Jeśli jest małe, można zwyczajnie zrobić wymaz. Jednak jest jest starsze, może powiedzieć o tym żonie. Dobrze jest wtedy znaleźć rzeczy na których pozostało dna dziecka i zrobić anonimowy test na ojcostwo. Będą to przedmioty takie jak szczoteczka do zębów, szczotka do włosów której używa jedynie dziecko, zużyta chusteczka czy łyżka, która dziecko miało w buzi.

Czy laboratoria robią dyskretnie badanie na ojcostwo?

Laboratoria bez żadnego problemu robią dyskretne testy ojcostwa. Nie trzeba o niczym informować ani żony, ani dziecka. Wystarczy zapisać się na badanie online i zrobić test na ojcostwo – nawet bez wychodzenia z domu.