test nifty cena

Badanie NIFTY pro cena – ile wynosi? Z czego wynika cena testu NIFTY?

Ile kosztuje badanie NIFTY pro? Cena jest korzystna, biorąc pod uwagę możliwości tego nowoczesnego testu prenatalnego. Test NIFTY pro pozwala zbadać zdrowie dziecka już od 10 tygodnia ciąży pod kątem aż 94 różnych chorób genetycznych. W cenie badania jest też ubezpieczenie. Dodatkowo w testDNA cena badania NIFTY pro zawiera pobranie próbki (w placówce lub w domu w całej Polsce) i konsultację wyniku z lekarzem genetykiem (w przypadku wykrycia nieprawidłowości).

Spis treści:

W testDNA możesz wykonać oryginalny NIFTY pro. Jest to najszerszy NIFTY, bada najwięcej chorób i jego ubezpieczenie obejmuje je wszystkie (94). Dodatkowo w cenie jest ustalenie płci oraz ubezpieczenie na życzenie

NIFTY to jeden z najdokładniejszych testów prenatalnych. Potwierdzeniem jego skuteczności jest szeroka walidacja kliniczna. Zaufało mu już ponad 9 000 000  Mam na całym świecie! To jedyny NIPT z ubezpieczeniem wyniku. Dowiedz się więcej o NIFTY pro >>

Test NIFTY pro – cena

Ile kosztuje badanie NIFTY pro? Cena testu NIFTY pro w testDNA wynosi 2397 zł. Jest to cena całkowita, która nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi dopłatami. Płatność można rozłożyć na raty, dostępne są też płatności odroczone (P24NOW).

Test NIFTY cena – co obejmuje cena NIFTY pro w testDNA?

Zamawiając badanie NIFTY pro w testDNA , płacimy nie tylko za wykonanie pełnej analizy i wydanie wyniku oryginalnego testu NIFTY pro oraz ubezpieczenie. W cenie badania NIFTY pro w testDNA masz także:

  • Pobranie próbki w placówce medycznej lub w domu pacjentki w całej Polsce.
  • Konsultację nieprawidłowego wyniku z lekarzem genetykiem,
  • Wskazówki „Jak odczytać wynik” dołączane do wyniku. Zostały opracowane z lekarzem genetykiem i dzięki nim samodzielne odczytanie wyniku jest jeszcze łatwiejsze.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o NIFTY pro: tel:+48 665 761 161

Dlaczego jeszcze NIFTY pro warto wykonać w testDNA?

  • Szybkie terminy badań – nawet w dniu umówienia.
  • Raty i płatności odroczone – P24NOW, PayPo, Mediraty.
  • Wynik wygodnie ONLINE – nasze pacjentki mają dostęp do wygodnego Panelu Pacjenta na stronie internetowej.
  • Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu, również w święta.
  • Marka testDNA jest obecna na rynku od 2003 roku. W tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma specjalistami i ośrodkami, zdobyliśmy zaufanie sądów, prokuratury i lekarzy.
  • Pozytywne opinie naszych Pacjentek (średnia 4,95/5 na badanienifty.pl).

Z czego wynika cena badania NIFTY pro?

Mamy często zastanawiają się skąd taki koszt testu NIFTY? Cena wynika z faktu, że badanie NIFTY pro korzysta z nowoczesnych technologii, które zapewniają wysoką czułość, porównywalną do czułości amniopunkcji w przypadku trisomii 21. (ponad 99%). Jednak tylko taka technologia może zapewnić wysoką skuteczność i jednocześnie bezpieczeństwo (brak ryzyka poronienia).

Badanie NIFTY cena – czy test NIFTY pro można zrobić za darmo? Czy jest refundowany przez NFZ w Polsce?

NIFTY pro i inne badania NIPT oparte na analizie wolnego płodowego DNA nie podlegają refundacji NFZ w Polsce. Można je wykonać tylko prywatnie, odpłatnie.

Dlaczego warto wykonać NIFTY pro?

nifty-pro-korzysci

Zapytaj o badanie NIFTY pro


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
 
5/5 - (2 głosów / głosy)
5/5 - (2 głosów / głosy)