test na ojcostwo w aptece

Test na ojcostwo w aptece

test na ojcostwo w aptece Wielu klientów decyduje się na samodzielne pobranie wymazów do prywatnego testu na ojcostwo. Nic dziwnego! Jest to najlepszy sposób na zachowanie wygody oraz pełnej dyskrecji. Pobranie wymazów jest czynnością tak prostą, że nie powinna ona sprawić nikomu większych problemów. Aby własnoręczne przygotowanie próbek było jednak możliwe konieczne jest zaopatrzenie się specjalny zestaw testowy.

Nie musimy udawać się w tym celu bezpośrednio do placówki. Zestaw można  nabyć na kilka innych, bardzo wygodnych sposobów, a mianowicie: telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem formularza na stronie internetowej lub w aptece.

Test na ojcostwo w aptece

Dla zapewnienia komfortu wszystkim swoim klientom firma testDNA nawiązała współpracę z licznymi aptekami w całej Polsce. Dzięki temu można w nich zakupić zestawy do samodzielnego pobrania materiału DNA. Koszt zestawu w aptece wynosi 45 zł, a kwota ta wliczona jest już w cenę badania. Zestawy można nabyć m. in. w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań oraz w wielu innych miejscowościach. Pełną listę aptek można znaleźć tutaj

Co zawiera zestaw do samodzielnego pobrania materiału

Zestaw testowy został wyposażony we wszystkie elementy niezbędne do zlecenia badania, a w tym:

  • Komplet sterylnych wymazówek (umieszczonych w plastikowych opakowaniach)
  • Dokumenty zlecenia testu (formularz zamówienia badania)
  • Blankiet przelewu
  • Szczegółową instrukcję obsługi
  • Zaadresowaną kopertę zwrotną

Aby mieć pewność, że zestaw będzie na nas czekał, możemy dokonać wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji zestawu.

Oceń