ponowne pobranie próbek do testu na ojcostwo

Ponowne pobranie próbek do testu na ojcostwo

ponowne pobranie próbek do testu na ojcostwoPobranie próbek do prywatnego testu na ojcostwo jest czynnością tak prostą, że klient może z powodzeniem wykonać ją samodzielnie w zaciszu własnego domu, zachowując przy tym komfort i pełną dyskrecję. Możliwość własnoręcznego przygotowania wymazów jest szczególnie przydatna, gdy jednym z uczestników testu na ojcostwo ma być dziecko.

Jak pobrać materiał?

Do pozyskania wymazu z błony śluzowej policzka posłuży specjalny zestaw pobraniowy. Można go nabyć w aptece, zamówić telefonicznie, e-mailowo lub na anonimowym czacie. Będzie on zawierał wszelkie elementy potrzebne do realizacji zlecenia. Cały zabieg jest w 100% bezpieczny, bezbolesny i polega na potarciu wewnętrznej strony obu policzków sterylną wymazówką, mającą postać długiego, cienkiego patyczka, zakończonego bawełnianą nasadką.

Do zestawu, oprócz kompletów wymazówek (przeznaczonych dla wszystkich uczestników testu), rękawiczek, dokumentów zlecenia i blankietu przelewu, dołączona zostanie również bardzo dokładna instrukcja, która pokaże jak należy postępować, aby prawidłowo pobrać materiał. W razie wątpliwości najlepiej skontaktować się z pracownikiem naszego laboratorium.

A co jeśli pobranie wymazów się nie uda?

Choć przygotowanie wymazów jest niezwykle łatwe, to zawsze istnieje niewielkie ryzyko niepowodzenia. Jeśli z jakiegoś powodu wymaz z policzka zostanie pozyskany niewłaściwie, dajemy gwarancję ponownego poboru próbek bez konieczności ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Klient otrzyma zatem drugi zestaw zupełnie za darmo, nie będzie musiał również dopłacać za powtórną analizę. Należy zwrócić uwagę, że taki przywilej nie przysługuje jednak klientom wszystkich laboratoriów. W niektórych placówkach medycznych za tę możliwość zleceniodawca zapłaci dodatkowo nawet 200 – 250 zł.

Oceń