Detektyw zdrady – prosty sposób na udowodnienie zdrady

Zdrada to problem, który spotyka stosunkowo wiele par. Jej wykrycie nie jest jednak wcale takie proste. Jak to sprawdzić i zyskać jednoznaczny dowód, czy Twoja druga połówka dopuściła się zdrady? Sprawdź!  

Detektyw zdrady – prosty sposób na udowodnienie zdrady: Najważniejsze informacje:

▶ Detektyw zdrady – szybkie i proste badanie

▶ Jak działa detektyw zdrady?

▶ Zamów test zdrady!

▶ Wykrywanie zdrady a wyniki testów DNA

Ile kosztuje detektyw zdrady?

Zdrada to sytuacja, którą bardzo trudno wybaczyć. Często wiąże się ona z całkowitą utratą zaufania ze strony partnera, a co za tym idzie zakończeniem relacji. U osób zdradzających można zaobserwować pewne zachowania, które mogą wskazywać na to, że dopuściły się one zdrady, jednak w dalszym ciągu nie jest to żaden dowód. Wśród podejrzanych zachowań wskazujących na zdradę wymienić można np. drażliwość i ciągłe kłótnie, nadmierną ochronę własnej prywatności (chowanie telefonu, czy laptopa), brak zainteresowania drugą połówką, przesadne dbanie o wygląd lub inne nagłe zmiany, które do tej pory nie występowały [3]. Jeżeli masz podejrzenia co do zdrady i szukasz narzędzia, które pozwoli Ci ją udowodnić to właśnie znalazłeś rozwiązanie! Sprawdź czym jest detektyw zdrady.

Detektyw zdrady – szybkie i proste badanie

Udowodnienie zdrady nigdy nie było prostsze! Detektyw zdrady to bardzo proste badanie, dzięki któremu sprawdzisz wierność swojej żony, męża, partnera lub partnerki. W dzisiejszych czasach nie jest już konieczne wynajmowanie detektywa, by udowodnić zdradę. Pod pojęciem detektyw zdrady kryje się tzw. test zdrady. Test zdrady to błyskawicznie zyskujące na popularności rozwiązanie dla osób, które podejrzewają że są zdradzane, ale nie wiedzą w jaki sposób to udowodnić.

Jak działa detektyw zdrady?

Detektyw zdrady sprawdza, czy na przesłanym materiale znajdują się ślady nasienia. Do badania można przekazać dowolną próbkę! Nasi Pacjenci najczęściej wysyłają m.in. bieliznę męską lub damską, prezerwatywy, chusteczki lub ręczniki kuchenne czy fragmenty pościeli [1].

Całe badanie, jakim jest detektyw zdrady składa się z dwóch etapów – detekcji nasienia i analizy porównawczej.

Wspomniana detekcja nasienia sprawdza, czy na materiale udało się zabezpieczyć charakterystyczny dla nasienia antygen PSA. W przypadku uzyskania wyniku negatywnego badanie jest zakańczane, natomiast jeżeli detekcja nasienia przyniosła wynik pozytywny, wtedy mamy możliwość rozszerzenia badania o analizę porównawczą, dzięki której można sprawdzić, od jakiej konkretnej osoby nasienie zostało zabezpieczone [2].

Analiza porównawcza polega na wyodrębnieniu profili genetycznych z próbek dostarczonych do badań, a następnie ich porównaniu pod kątem zgodności. Pierwszy profil uzyskuje się z próbki, która w ramach detekcji nasienia uzyskała wynik pozytywny, natomiast drugi profil wydobywa się z dodatkowej próbki, którą przesyła Pacjent – jeżeli chce wykluczyć siebie, to może przesłać np. wymaz z policzka i czekać na wynik. Jeżeli wynik potwierdzi, że oba profile należą do dwóch różnych osób, wtedy zleceniodawca ma pewność, że na nadesłanej próbce znaleziono nasienie innego mężczyzny [3].

 

Zamów test zdrady!

Cena: 300,-

badania ojcostwa, badanie ojcostwa, ojcostwo

Co zawiera test zdrady:

  • pełna dyskrecja
  • szybki i pewny wynik badania (w 72h, a nawet w 24h!)
  • formularz zlecenia testu zdrady
  • możliwość rozszerzenia badania o analizę profilu Y STR

Wykrywanie zdrady a wyniki testów DNA

Wykrywanie zdrady przy pomocy badań DNA to często wykorzystywane rozwiązanie służące jako materiał dowody w sprawach rozwodowych. Na podstawie wyników testu na zdradę sąd może unieważnić małżeństwo, orzekając, że jedna ze stron utrzymywała pozamałżeńskie kontakty seksualne [2].

Organy ścigania takie jak policja, czy prokuratura w sprawach kryminalnych również korzystają z tego rodzaju testu.

Ile kosztuje detektyw zdrady?

Detektyw zdrady w formie prostego badania genetycznego to koszt zaledwie 300zł. Wynik badania dostępny jest maksymalnie do 3 dni roboczych. Dodatkowo w sprawach pilnych istnieje możliwość wykonania badania express (dopłata +100zł), którego wynik udostępniamy do 24 godzin od momentu dostarczenia próbek do laboratorium!

Pełne badanie wraz z wykonaniem analizy porównawczej, dzięki której sprawdzisz, czyje nasienie udało się zabezpieczyć to koszt 1800zł.

Powyższe kwoty wydają się być bardzo atrakcyjne. Szczególnie jeśli odniesiemy je do faktu, gdzie wynajęcie agencji detektywistycznej wiąże się z kosztami nawet do 1000 zł za dzień czynności operacyjnych! W przypadku wykrywania zdrady należy się liczyć nawet z kilkudniową, a nawet wielotygodniową obserwacją.

Rozwiązanie umożliwiające udowodnienie zdrady masz na wyciągnięcie ręki! Skontaktuj się z nami [nr tel. 665 761 161] i dowiedz się więcej!

Źródła:

  1. https://www.testdna.pl/test-zdrady/
  2. https://premium.testdna.pl/test-na-zdrade/
  3. https://pewnytato.pl/jak-poznac-zdrade/

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

„Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz