Badanie ojcostwa – zestaw do pobierania próbek nie musi przychodzić do domu

badanie ojcostwaZestaw do pobierania próbek DNA nie musi przychodzić na adres domowy. Osoba zlecająca badanie ojcostwa może odebrać go w paczkomacie, urzędzie pocztowym lub otrzymać na inny, dowolnie wskazany adres, np. zakładu pracy lub adres kogoś zaufanego. W ten sposób ma możliwość zachowania pełnej dyskrecji.

 

Badanie ojcostwa – miejsce dostarczenia zestawu zaznaczasz w formularzu zlecenia badania

Jest on dostępny na stronie internetowej. W formularzu zlecenia badania wpisujesz dane do wysyłki (nie musi to być Twój domowy adres) i zaznaczasz rodzaj przesyłki (kurier, paczkomat, Poczta Polska). Zestaw pobraniowy, z pomocą którego zrealizujesz badanie ojcostwa możesz też odebrać osobiście w jednym z ponad 200 lokalnych punktów pobrań, działających na terenie całego kraju lub w aptece. Oprócz rodzaju możesz też wybrać formę przesyłki – normalną lub dyskretną. Normalna będzie zawierała dane laboratorium na kopercie, w tym pieczątkę, logo i adres, dyskretna nie. Zamiast danych laboratorium na kopercie w miejscu nadawcy znajdą się dane osoby prywatnej, będzie nią któryś z pracowników laboratorium.

Badanie ojcostwa – zestaw możesz też zamówić telefonicznie lub mailowo

Albo za pośrednictwem anonimowego czatu, również dostępnego na stronie www. Rozmawiając z konsultantem wystarczy, że wskażesz mu, gdzie chcesz, aby dotarł Twój zestaw do pobierania próbek – czy ma to być adres domowy, czy może jakiś inny, np. adres najbliższego paczkomatu. Po jego otrzymaniu będziesz mógł pobrać materiał genetyczny od siebie i pozostałych uczestników testu, który jest potrzebny do tego, aby badanie ojcostwa mogło się odbyć.

Badanie ojcostwa – w zestawie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do pobrania próbek

W tym 4 komplety sterylnych wymazówek (patyczki z bawełnianą nasadką po jednej stronie). dokumenty zlecenia badania, jednorazowe rękawiczki, blankiet przelewu i instrukcję obsługi, która pokaże Ci, jak prawidłowo pobrać materiał genetyczny. Pobranie wymazów ze środka jamy ustnej jest łatwe, szybkie i bezbolesne. Polega na potarciu ok. 10 razy wewnętrznej strony policzka wymazówką – nie trwa to dłużej niż 20 sekund. Wszystkie próbki możesz następnie odesłać w zaadresowanej i opłaconej kopercie zwrotnej albo zamówić bezpłatnego kuriera po ich odbiór. Po kilku dniach od wpłynięcia Twoich próbek do laboratorium, otrzymasz wynik -badanie ojcostwa pewnie i jednoznacznie potwierdzi bądź wykluczy ojcostwo.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
pon.-czw. 7:00-22:00, pt. 7:00-20:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz