Badanie ojcostwa – zestaw do pobierania próbek nie musi przychodzić do domu

wysyłka zestawu na dowolny adres, test na ojcostwo nie do domuZestaw do pobierania próbek DNA nie musi przychodzić na adres domowy. Osoba zlecająca badanie ojcostwa może odebrać go w paczkomacie, urzędzie pocztowym lub otrzymać na inny, dowolnie wskazany adres, np. zakładu pracy lub adres kogoś zaufanego. W ten sposób ma możliwość zachowania pełnej dyskrecji.

 

Badanie ojcostwa – miejsce dostarczenia zestawu zaznaczasz w formularzu zlecenia badania

Jest on dostępny na stronie internetowej. W formularzu zlecenia badania wpisujesz dane do wysyłki (nie musi to być Twój domowy adres) i zaznaczasz rodzaj przesyłki (kurier, paczkomat, Poczta Polska). Zestaw pobraniowy, z pomocą którego zrealizujesz badanie ojcostwa możesz też odebrać osobiście w jednym z ponad 200 lokalnych punktów pobrań, działających na terenie całego kraju lub w aptece. Oprócz rodzaju możesz też wybrać formę przesyłki – normalną lub dyskretną. Normalna będzie zawierała dane laboratorium na kopercie, w tym pieczątkę, logo i adres, dyskretna nie. Zamiast danych laboratorium na kopercie w miejscu nadawcy znajdą się dane osoby prywatnej, będzie nią któryś z pracowników laboratorium.

Badanie ojcostwa – zestaw możesz też zamówić telefonicznie lub mailowo

Albo za pośrednictwem anonimowego czatu, również dostępnego na stronie www. Rozmawiając z konsultantem wystarczy, że wskażesz mu, gdzie chcesz, aby dotarł Twój zestaw do pobierania próbek – czy ma to być adres domowy, czy może jakiś inny, np. adres najbliższego paczkomatu. Po jego otrzymaniu będziesz mógł pobrać materiał genetyczny od siebie i pozostałych uczestników testu, który jest potrzebny do tego, aby badanie ojcostwa mogło się odbyć.

Badanie ojcostwa – w zestawie znajdziesz wszystkie elementy potrzebne do pobrania próbek

W tym 4 komplety sterylnych wymazówek (patyczki z bawełnianą nasadką po jednej stronie). dokumenty zlecenia badania, jednorazowe rękawiczki, blankiet przelewu i instrukcję obsługi, która pokaże Ci, jak prawidłowo pobrać materiał genetyczny. Pobranie wymazów ze środka jamy ustnej jest łatwe, szybkie i bezbolesne. Polega na potarciu ok. 10 razy wewnętrznej strony policzka wymazówką – nie trwa to dłużej niż 20 sekund. Wszystkie próbki możesz następnie odesłać w zaadresowanej i opłaconej kopercie zwrotnej albo zamówić bezpłatnego kuriera po ich odbiór. Po kilku dniach od wpłynięcia Twoich próbek do laboratorium, otrzymasz wynik -badanie ojcostwa pewnie i jednoznacznie potwierdzi bądź wykluczy ojcostwo.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
 
Oceń
Oceń