Badanie ojcostwa z internetu – warto uważać!

Badanie DNA na ojcostwo jest popularną formą potwierdzenia lub wykluczenia ojcostwa. Z racji ogromnego zainteresowania badaniami, w sieci pojawia się coraz więcej ofert wykonania analizy w korzystnej cenie. Nie zawsze oferty przynoszą prawdziwe oszczędności – warto o tym pamiętać i dokładne sprawdzić każde badanie w atrakcyjnej cenie.

Czy cena badania ojcostwa może być atrakcyjna?
Na co trzeba uważać przy cenie badania ojcostwa?
Czy można ufać niskiej cenie badania ojcostwa z allegro?
Czy niska cena badania ojcostwa może być złudna?

Czy cena badania ojcostwa może być atrakcyjna?

Test na ojcostwo można znaleźć w atrakcyjnej cenie, ponieważ laboratoria konkurują między sobą, szukając klientów. Okresowe promocje mogą być naprawdę korzystne, jednak należy szczególnie uważać na tego typu oferty. Niska cena testu na ojcostwo nie musi oznaczać od razu oszustwa, jednak z pewnością taką ofertę warto dokładnie sprawdzić.

Na co trzeba uważać przy cenie badania ojcostwa?

Największym problemem tanich badań na ojcostwo mogą być tzw. ukryte koszty. Należy uważać na cenę badania na ojcostwo – może ona dotyczyć wyłącznie podstawowej usługi, do której będzie trzeba doliczyć np. koszty opłacenia kuriera czy wydania wyniku w formie papierowej. Ukryte koszty mogą być naprawdę różnorodne, przez co ostateczna cena analizy DNA wcale nie jest tak korzystna, jak mogłoby się wydawać.

Czy można ufać niskiej cenie badania ojcostwa z Allegro?

Każdy test na ojcostwo warto sprawdzić, szczególnie jeśli ma bardzo niską cenę. Należy dokładnie przeanalizować, co jest zawarte w ofercie, szczególnie że pochopnego zakupu może nie dać się cofnąć. Oferty z Allegro mogą być warte uwagi, jeśli podana cena badania DNA jest kompletna, a samo laboratorium cieszy się pozytywnymi opiniami osób, które zdecydowały się na badanie. Należy uważać, jeśli opinie na temat badania i laboratorium są nieznane.

Czy niska cena badania ojcostwa może być złudna?

Cena badania na ojcostwo może być złudna, szczególnie kiedy zawiera ukryte koszty. Czasami w ofercie zostaje dopisane drobnym druczkiem, jakie dodatkowe koszty musi ponieść kupujący. Jeśli ktoś tego zapisu nie doczyta to można mieć pretensje tylko do siebie – niska cena badania wcale nie okazuje się wówczas korzystna.