Badanie na ojcostwo – możliwość pobrania próbek w ponad 200 przychodniach i dostęp do konsultantów

możliwość pobrania próbek w 200 placówkachBędąc pacjentem testDNA Laboratorium Sp. z o.o. możesz pobrać próbki do prywatnego lub sądowego badania ojcostwa w ponad 200 placówkach na terenie całego kraju. Do Twojej dyspozycji są również fachowi konsultanci, którzy od rana do późnych godzin wieczornych udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania.  Ponadto Twoje badanie na ojcostwo zostanie wykonane zgodnie ze standardami ISO, a wynik który otrzymasz będzie pewny i niepodważalny.

 

Badanie na ojcostwo – pobierz próbki gdzie tylko zechcesz

W domu przy pomocy zestawu, zakupionego wraz z badaniem, w Internecie lub w aptece i dostarczonego przez kuriera, albo w jednej z ponad 200 placówek partnerskich. testDNA Laboratorium Sp. z o.o. współpracuje z przychodniami zlokalizowanymi zarówno w dużych, jak w mniejszych miastach na ternie Polski. Możesz przyjść do jednej z nich na pobranie wymazów z policzka lub też zostawić w niej pobrane samodzielnie próbki. Dzięki rozbudowanej sieci lokalnych punktów pobrań chcąc wykonać badanie na ojcostwo nie musisz wyjeżdżać nigdzie daleko. Laboratorium znajdzie dla Ciebie przychodnię mieszącą się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Co więcej, terminy oczekiwania na wizytę są krótkie. Większość pobrań odbywa się jeszcze tego samego dnia, w którym zostały umówione.

Badanie na ojcostwo – pomoc konsultantów przez 7 dni w tygodniu

Również w weekendy i święta. Jako pacjent testDNA Laboratorium Sp. z o.o. możesz  liczyć na wsparcie i pomoc ze strony fachowych konsultantów, którzy pomogą Ci w wyborze najodpowiedniejszego testu DNA, udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania, a w razie potrzeby poinformują na jakim etapie realizacji jest obecnie zlecone przez Ciebie badanie na ojcostwo. Infolinia, pod którą dostępni są konsultanci testDNA czynna jest w tygodniu od godziny 7.00 do 23.00, a w weekendy i święta od 9.00 do 21.00.

Badanie na ojcostwo – jakość, której możesz być pewien

Dzięki wysokiej klasy odczynnikom firmy Promega, nowoczesnej aparaturze i analizie aż 24 markerów genetycznych w standardzie (co ma ogromne znaczenie, gdy badanie na ojcostwo odbywa się jedynie z udziałem ojca i dziecka)  testDNA może zaoferować Ci najwyższą, potwierdzoną certyfikatami, jakość badań. Na pewność wyniku wpływa również fakt, że w przypadku wykluczenia ojcostwa całe badanie wykonywane jest jeszcze raz, a każdą próbkę obejmuje gwarancja.

Warto dodać, że w 2016 roku laboratorium zakończyło prace nad wdrożeniem standardów ISO 17025. Jaka z tego korzyść płynie dla Ciebie? Jest nią przede wszystkim gwarancja pewnego wyniku, czyli to co dla osób wykonujących badanie na ojcostwo stoi zawsze na pierwszym miejscu.

Badanie na ojcostwo – doświadczenie, jakiego nie ma żadne inne laboratorium

Choćby w analizie różnego rodzaju próbek. Laboranci są w stanie utworzyć profile genetyczne badanych osób i wydać pewny wynik w zasadzie na podstawie dowolnego materiału, który dostarczysz im do analizy – czy będzie to standardowy wymaz z policzka, włosy z cebulkami, zakrwawiony plaster, podpaska, kubek czy nadmuchiwany przez dziecko balonik. Jest to efekt ponad 13-letniego doświadczenia w branży testów na ojcostwo. Przez cały ten czas laboratorium miało do czynienia z różnymi, niekiedy bardzo trudnymi sprawami. Zawsze starało się jednak znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu można dziś w nim wykonać prywatne badanie na ojcostwo oraz dla sądu, badanie na ojcostwo w ciąży, po śmierci ojca, jak również w oparciu o całą listę mniej lub bardziej nietypowych próbek.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
 
Oceń
Oceń