Weekendowa promocja Badanie Express w 48h!

Test DNA jest najbardziej skuteczną metodą ustalenia biologicznego ojcostwa. Jego wynik jednoznacznie i pewnie potwierdza bądź wyklucza ojcostwo danego mężczyzny. Co więcej, dla pacjenta jego wykonanie niezwykle proste i można zrobić wszystko bez wychodzenia z domu!  Badanie krok po kroku

Wystarczy zamówić specjalny zestaw i pobrać próbki – wymazy z policzka – od dziecka i potencjalnego ojca. Pobranie jest łatwe i szybkie  Jak pobrać próbki. Próbki można odesłać do nas pocztą. Jeżeli wolisz, możesz umówić się na pobranie próbek w placówce medycznej. Jak zrobić badanie w placówce medycznej

Standardowo wynik dostępny jest w ciągu 3-5 dni roboczych.  Teraz wynik możesz otrzymać jeszcze szybciej, bez dodatkowych opłat!


kupterazJak skorzystać z promocji

weekendowa W dniach 20-22 marca kup zestaw lub umów się na badanie w placówce medycznej 

 W polu „Uwagi” wpisz „Promocja 48 h”

Pobierz próbki 

Wynik otrzymasz w ciągu 48 h!


Warunki promocji: Czas liczony jest od momentu dotarcia próbek do laboratorium i obejmuje dni robocze. Promocja dotyczy testów DNA w kierunku ustalenia ojcostwa wykonywanych na podstawie wymazów z wewnętrznej strony policzka, zarówno do celów prywatnych jak i sądowych.

Polecamy:

linia

Bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje z laboratorium…
.
Do Państwa dyspozycji są nasi specjaliści badań DNA. Istnieje również możliwość odbycia rozmowy z pracownikiem samego laboratorium. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00 do 21.00.
.
(32) 441 75 53   lub  kontakt@testdna.pl
[metaslider id=6940]