Jak zrobić test na ojcostwo w weekend?

vector map of poland - hi detailedDoskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu naszych klientów na wykonanie testu w kierunku ustalenia ojcostwa ma czas dopiero w weekend. Wybrane oddziały lokalne są czynne w weekendy, ale oprócz tego dajemy kilka innych bardzo wygodnych opcji na wykonanie badania w weekend. Taka możliwość zapewni Państwu pełen komfort.

 

Doręczenie domowego testu na sobotę

baner-2Decydując się na zamówienie zestawu pobraniowego w piątek mają Państwo możliwość otrzymania go już następnego dnia. Wystarczy, że podczas składania swojego zamówienia poinformują Państwo konsultanta, który je przyjmuje o chęci skorzystania z opcji „na sobotę”. Jednocześnie informujemy, że wysyłka zestawu do samodzielnego pobrania próbek jest bezpłatna.

Już w poniedziałek będą Państwo mogli odesłać próbki do laboratorium – w dołączonej do zestawu, zaadresowanej i opłaconej z góry kopercie zwrotnej. Mogą też Państwo zadzwonić bezpośrednio do laboratorium i zamówić bezpłatną usługę kurierską. Kurier przyjedzie do dowolnego miejsca zamieszkania i odbierze od Państwa gotowe materiały.

.

Kup domowy test w aptece całodobowej

Współpraca jaką prowadzimy na terenie Polski z całodobowymi aptekami pozwala Państwu zakupić zestaw pobraniowy w dowolnym miejscu i czasie. Cena takiego zestawu w aptece wynosi 45 zł i jest już uwzględniona w cenie testu.

najblizsza-apteka-w-ktorej-dostepny

 

Telefony czynne codziennie od rana do późnych godzin wieczornych

Mamy świadomość, że wielu naszych klientów może sobie pozwolić na rozmowę z nami dopiero w godzinach wieczornych, dlatego też uruchomiliśmy bezpłatną infolinię czynną we wszystkie dni tygodnia oraz w święta od rana 7.00 do godziny 19.00 (w weekendy i święta do 17.00). Dzwoniąc pod numer 665 761 161 mogą Państwo liczyć na fachową poradę, rzetelną informację oraz pomoc w wyborze najdogodniejszego dla Państwa wariantu badania. Za pośrednictwem darmowej infolinii mogą też Państwo się z nami kontaktować w celu rezerwacji zestawu pobraniowego lub też umówienia wizyty w lokalnym punkcie pobrań.

.

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz