Test na ojcostwo Garwolin

Pewny wynik – badanie każdej próbki i analiza 24 markerów DNA

W Garwolinie wykonasz pewne testy na ojcostwo na podstawie 24 markerów DNA (najwyższa pula dostępna na rynku). To pozwala uzyskać wynik zgodny z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii – potwierdzenie ojcostwa z prawdopodobieństwem min. 99,9999%. Rezultat będzie jednoznaczny również w sytuacji, gdy w badaniu wezmą udział tylko dziecko i domniemany ojciec.

Do badania DNA możesz dostarczyć dowolną próbkę, np. używaną maszynkę do golenia, niedopałek papierosa czy smoczek. Każda próbka jest objęta gwarancją kolejną możesz przekazać do analizy bez dodatkowych kosztów (działamy do skutku).

Badanie na ojcostwo Garwolin

Adres

ul. Jana Pawła II 17,

 08-400 Garwolin

Informacja telefoniczna i umawianie wizyt

tel. (25) 740 50 33,
kom. 537 330 694

pon.-pt. 7:00-22:00, weekendy i święta 9:00-21:00

Punkt pobrań obsługuje miejscowości: Garwolin, Miętne, Unin, Wola Rębkowska, Sulbiny, Lucin

Badanie na ojcostwo – przekaż dowolne próbki

Chusteczka z katarem, wymaz z policzka, maszynka do golenia, puszka po napoju, włosy z cebulkami… Każda próbka jest tak samo dobra do badania na ojcostwo, ponieważ zawiera taki sam materiał genetyczny. Możesz przekazać nam więc taką próbkę, jaką najłatwiej Ci zebrać.

Badanie na ojcostwo Garwolin – wygodnie, profesjonalnie, dyskretnie

.

W przychodni w Garwolinie wygodnie i szybko wykonasz badanie na ojcostwo – nie musisz organizować niczego samodzielnie. Wyszkolony personel medyczny pomoże Ci we wszystkim: od pobrania próbek, przez zlecenie testu, aż po wypełnienie dokumentów. W punkcie możesz ponadto odebrać wynik. Taką wizytę umówisz bez kolejek, często tego samego dnia.

Co ważne, na każdym etapie badania bardzo dbamy o Twoją dyskrecję, a personel jest przygotowany do Twojej wizyty. Jeśli chcesz, test na ojcostwo możesz wykonać też anonimowo, bez podawania danych osobowych uczestników.

Badanie na ojcostwo – pewny i jednoznaczny wynik

  • Akredytowane i certyfikowane laboratorium – akredytacja PCA NR 1618, certyfikaty ISFG, GEDNAP, udział w programie biegłości CTS (zgodność wyników 100% w zakresie profilowania DNA w testach na ojcostwo z wymazów z policzka oraz z próbek śladowych). Zobacz certyfikaty…
  • 15 lat doświadczenia – marka testDNA istnieje od 2003 roku, w tym czasie wykonaliśmy analizy dla ponad 250 000 pacjentów.
  • Współpraca ze specjalistami – z sądami, ekspertami i cenionymi ośrodkami z Polski i z zagranicy.
  • Analiza aż 34 markerów DNA – dzięki niej wynik jest pewny również wtedy, gdy w badaniu biorą udział tylko dwie osoby (potencjalny ojciec i dziecko). W przypadku potwierdzenia ojcostwa prawdopodobieństwo wynosi ponad 99,9999%, a to oznacza, że wynik jest pewny zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii. Przeczytaj, dlaczego warto badać 34 markery…
  • Podwójna kontrola wyniku – badanie wykonywane dwa razy z dwóch różnych próbek w przypadku uzyskania wyniku wykluczającego ojcostwo.
  • Badania z każdej próbki – z wymazów z policzka, krwi, włosów z cebulkami, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, płynu owodniowego i wielu innych. Zobacz, jakie próbki można zbadać…
  • Profile genetyczne i rezultat zaawansowanej analizy statystycznej na wyniku – świadczą o rzetelnie przeprowadzonej analizie i pewności wyniku. Zobacz przykładowy wynik badania ojcostwa…
  • Wgląd do pełnej dokumentacji dla pacjenta – zawierającej m.in. elektroforogramy. Więcej o metodzie badania…
  • Wysokiej jakości odczynniki (m.in. firmy PROMEGA) – wyspecjalizowany sprzęt, który poddawany jest regularnym kontrolom i kalibracji. Jego sposób działania i precyzja były sprawdzane w czasie akredytacji PCA.

Przeczytaj, jak oceniają nas nasi pacjenci:

 

„Serdecznie polecam Laboratorium testDNA.Konsultanci medyczni dbają o to, aby wszystko było zrealizowane na najwyższym poziomie. Na nurtujące pytania odpowiadają wyczerpująco, kompetentnie i mimo trudnych chwil dla pacjenta jakie są związane z wykonaniem określonych badań zawsze jest świetna atmosfera i uśmiech w słuchawce telefonu. Korzystając z usług laboratorium zapewniam, że nikt nie będzie potraktowany jako „następny” lecz jako współpracownik, rozmowy są tak długie ile tego wymaga sytuacja nikt nie pospiesza, ani nie bagatelizuje próśb pacjenta. Komunikacja z personelem ma najwyższą jakość, ponieważ zawsze odbierają telefony i na bieżąco dają znać na jakim etapie jest badanie, które się zleca.Z całego serca polecam tą firmę i mam do nich zaufanie, dlatego też nie zamieniła bym jej na żadną inną.”

Kinga
 

Zobacz, jak pracuje nasze laboratorium


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz