Poradnia genetyczna

testDNA zaprasza pacjentów z całej Polski na konsultacje telefoniczne z doświadczonym lekarzem genetykiem.

Umawianie konsultacji

Rejestracja telefoniczna czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-21:00. Koszt konsultacji telefonicznej: 150 zł. Więcej informacji: www.poradagenetyka.pl

Kiedy warto skorzystać z konsultacji z lekarzem genetykiem?

Kontrola i rozmowa ze specjalistą w poradni genetycznej polecana jest w sytuacjach, kiedy pojawiają się: problemy z zajściem w ciążę, kłopoty z donoszeniem ciąży i poronienia, zaburzenia o nieokreślonych przyczynach albo problemy natury seksualnej. Konsultacja w poradni genetycznej jest szczególnie polecana kobietom w ciąży:

  • o wysokim ryzyku (wiek powyżej 35 lat, przewlekłe choroby etc.), które chcą upewnić się co do zdrowia swojego dziecka i braku występowania wad genetycznych, np. zespołu Downa.
  • które miały lub mają w rodzinach (i/lub rodzinach ich partnerów) przypadki wad i chorób genetycznych, np. celiakii, mukowiscydozy czy dystrofii mięśniowej i obawiają się takiej choroby u swojego dziecka.
  • które potrzebują pomocy przy interpretacji wyników testów genetycznych lub badań prenatalnych.
  • które po przejściu badań wraz z lekarzem mają podejrzenie co do występowania choroby genetycznej lub trudnego do zdiagnozowania zaburzenia u dziecka.

Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz