Pobranie wymazu do badania ojcostwa w domu pacjenta

pobranie_wymazuBadanie ojcostwa często powoduje u pacjentów stres. Dotyczy to w szczególności małych dzieci, którym punkty medyczne nie kojarzą się dobrze. Postanowiliśmy więc umożliwić Państwu pobranie DNA do testu ojcostwa w domu przez wykwalifikowaną osobę z personelu medycznego. Dzięki temu cała procedura staje się dla pacjentów łatwiejsza i bardziej komfortowa.

.

Szybko, pewnie i bez wychodzenia z domu!

pobranie-wymazu-w-domuDzięki możliwości skorzystania z usługi pobrania DNA w domu pacjenta zachowują Państwo pełną dyskrecję. Wykwalifikowana osoba z personelu medycznego, z doświadczeniem w pracy z dziećmi pobierze wymazy z policzka w komfortowych dla Państwa warunkach. Termin oczekiwania na wizytę wynosi zwykle od 1 do 3 dni.

Pewność tego testu  jest porównywalna z badaniem przeprowadzanym z procedurą sądową i wynosi 100% przy wykluczeniu ojcostwa oraz powyżej 99.99% przy jego potwierdzeniu.

.

Jak umówić się na wizytę?

Pobrania DNA w postaci wymazu z wewnętrznej strony policzka do testów prywatnych (dla własnej wiedzy) odbywają się we wcześniej ustalonym terminie. Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą badania zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się ustalić dogodny dzień i godzinę wizyty osoby z personelu medycznego. Na sam wynik oczekują Państwo od 3 do 5 dni roboczych.

.

Rejestracja wizyt domowych jest czynna codziennie od godziny 8.00 do 21.00

numer-telefonu

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz
 
.