Laboratorium czynne w niedzielę – jak zlecić test w weekend?

Aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań naszych Pacjentów UstalOjcostwo to laboratorium czynne w niedzielę. Taka możliwość to spore ułatwienie, ponieważ niejednokrotnie dla osób zlecających testy na ojcostwo czas reakcji oraz czas oczekiwania na wynik to bardzo istotne kwestie. Jak działa laboratorium czynne w niedzielę? Sprawdź w niniejszym artykule.  

Laboratorium czynne w niedzielę – tego dowiesz się z artykułu:

Laboratorium czynne w niedzielę – kontakt każdego dnia, nawet w święta!

Nasi konsultanci gwarantują Pacjentom wsparcie i dostęp do informacji przez 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 665 761 161w godzinach 7:00-19:00. W weekendy i święta pomagamy Pacjentom od 9:00 do 17:00. W ramach rozmowy z konsultantem można uzyskać szereg cennych informacji w kontekście danego badania, dopytać o kwestie prawne związane z badaniem i sytuacją w jakiej znalazł się Pacjent. Dodatkowo można umówić termin badania, zamówić zestaw do pobrania próbek lub otrzymać poradniki opisujące każde z badań. Jedno jest pewne, niezależnie od sytuacji nasi konsultanci nie zostawią Pastwa bez pomocy.

Badanie w weekend – czy to możliwe?

Laboratorium czynne w niedzielę to nie tylko infolinia dla Pacjentów! Mocno zapracowani, bądź działający pod wpływem silnego impulsu Pacjenci nie mają czasu na pobranie próbek w tygodniu po pracy. Z tego względu umożliwiamy również warunki do przeprowadzenia badania/pobrania próbek w weekendy – zarówno w soboty, jak i niedzielę! Jak to działa?

Za pomocą zestawu do pobrania próbek możesz zabezpieczyć materiał do badań w dowolnej chwili, nawet w niedzielę! Jeśli chcesz, aby próbki pobrała doświadczona pielęgniarka – z tym również nie będzie problemu! Wystarczy że w trakcie rozmowy z konsultantem poinformujesz o takiej formie pobrania próbek. Mobilna pielęgniarka przyjedzie do Ciebie pod wskazany adres (nawet w niedzielę!). Pobierze próbki, pomoże wypełnić odpowiednie dokumenty, dzięki czemu zyskasz absolutną pewność, że wszystko zostało zorganizowane z najwyższa dbałością o szczegóły. 

Laboratorium czynne w niedzielę – zadzwoń i sprawdź

Potrzeba wykonania badania DNA zwykle pojawia się niespodziewanie. Dobrze o tym wiemy, dlatego umożliwiamy naszym pacjentom jak najszybsze umówienie się na badanie. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o możliwościach dostępnych dla naszych Pacjentów! 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz