Gwarancja na wszystkie próbki DNA

Gwarancja przede wszystkim oznacza pewność i daje poczucie bezpieczeństwa w przypadku dostarczenia do laboratorium próbek, na których jest zbyt mała ilość materiału DNA do badania lub próbka jest gorszej jakości. Dzięki gwarancji na próbki nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat w momencie wykonania ponownej analizy.

Masz gwarancję na wszystkie próbki

Co więcej, nie narzucamy sztywnego terminu dosłania kolejnych próbek. Można je dostarczyć w dowolnym i dogodnym czasie – za tydzień, miesiąc, rok, czy nawet 5 lat – niezależnie od terminu, cena badania pozostaje bez zmian.

Prześlij dowolnie zebraną próbkę

Do badania można przesłać praktycznie każdą próbkę. Wieloletnie doświadczenie laboratorium pozwoliło wykonać badania nawet z …wafelka czy rurki z kremem. Poniżej przedstawiamy listę materiałów, które mogą być oddane do badań:

Barbara Prokurat – Dyrektor ds. operacyjnych laboratorium testDNA tłumaczy:

Każdy pacjeProkuratnt otrzymuje od nas gwarancję na wszystkie przesłane próbki. Dzięki 13- letniemu doświadczeniu możemy wykonać badania nawet na najbardziej nietypowych próbkach i podjąć się badań trudnych przypadków. Każda próbka dla nas jest tak samo pewna – zarówno wymaz z policzka jak i różnego rodzaju mikroślady. Jeśli przesłana próbka jest gorszej jakości w oparciu o gwarancję pacjent nie tylko może ponownie przesłać inny materiał do badania ale również ma na to nieograniczony czas. Zlecenia są otwarte cały czas – próbkę można dostarczyć nawet za miesiąc czy rok.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz