Opinie ekspertów o testDNA |
Laboratorium badawcze akredytowane przez PCA
Pon-pt. 7.00-22.00, Weekendy i święta: 9.00-21.00

Opinie ekspertów o testDNA

Na przestrzeni ponad 10 lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma lekarzami, placówkami, biegłymi sądowymi, ekspertami z zakresu analityki medycznej czy sądami. Poniżej przedstawiamy kilka opinii o naszym laboratorium.

Dr n. med. Grzegorz Południewski

Bazując na wieloletniej współpracy zauważyliśmy że firma testDNA wyróżnia się na tle innych firm z branży. Jednym z atutów, najważniejszym zarówno dla pacjenta jak i lekarza, jest wiarygodność i rzetelność wykonywanych badań

grzegorz_poludniewski

 lek.med. Jarosław Głowacki

Współpracę na linii punkt pobrań – laboratorium oceniam jako wzorcową. Szybki kontakt, ekspresowe dostarczanie niezbędnych dokumentów i zestawów, elastyczne ustalanie terminów pobrań to tylko niektóre atuty współpracy. 

Jarosław_Głowacki_mini

Mgr analityki medycznej Małgorzata Chmiel

Najlepszą rekomendacją jest to, że od 9 lat jesteśmy “razem” i nie zamierzamy tego zmieniać. W działaniach firmy widoczna jest troska o dobro pacjenta. 

Malgorzata_Chmiel_mini

Agata Gunerka

Dzięki wyjątkowemu Działowi Obsługi Klienta (światowe standardy) każde zamówienie nawet to niestandardowe jest wykonywane niezwykle sprawnie.  

Agata_Gunerka_mini

Maria Kawa

Biegły sądowy z listy Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu

Badania DNA wykorzystywane przy testach na ojcostwo są jedynym skutecznym sposobem rozstrzygnięcia problemu spornego ojcostwa- sytuacji, która nierzadko związania jest z silnymi emocjami osób badanych. Dlatego też z mojego punktu widzenia- nie tylko jako biegłego sądowego, istotna jest wiarygodność laboratorium oraz jakość prowadzonych przez nie badań. Lata praktyki, inwestycja w kadry oraz certyfikaty wydane przez międzynarodowe instytuty, to dla mnie elementy warunkujące rzetelność wykonywanych analiz DNA w laboratorium testDNA. 

Kawa_Maria_zdj

.

Bezpłatne konsultacje 7 dni w tygodniu. Zapewniamy Państwu wsparcie i szybką pomoc. Nasi konsultanci doradzą w wyborze testu DNA oraz pomogą na każdym etapie realizacji badania.

.

   


Zadzwoń teraz
Napisz na czacie