Opinie ekspertów o testDNA

Na przestrzeni ponad 10 lat naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma lekarzami, placówkami, biegłymi sądowymi, ekspertami z zakresu analityki medycznej czy sądami. Poniżej przedstawiamy kilka opinii o naszym laboratorium.

Dr n. med. Grzegorz Południewski

Bazując na wieloletniej współpracy zauważyliśmy że firma testDNA wyróżnia się na tle innych firm z branży. Jednym z atutów, najważniejszym zarówno dla pacjenta jak i lekarza, jest wiarygodność i rzetelność wykonywanych badań

grzegorz_poludniewski

 lek.med. Jarosław Głowacki

Współpracę na linii punkt pobrań – laboratorium oceniam jako wzorcową. Szybki kontakt, ekspresowe dostarczanie niezbędnych dokumentów i zestawów, elastyczne ustalanie terminów pobrań to tylko niektóre atuty współpracy. 

Jarosław_Głowacki_mini

Mgr analityki medycznej Małgorzata Chmiel

Najlepszą rekomendacją jest to, że od 9 lat jesteśmy “razem” i nie zamierzamy tego zmieniać. W działaniach firmy widoczna jest troska o dobro pacjenta. 

Malgorzata_Chmiel_mini

Agata Gunerka

Dzięki wyjątkowemu Działowi Obsługi Klienta (światowe standardy) każde zamówienie nawet to niestandardowe jest wykonywane niezwykle sprawnie.  

Agata_Gunerka_mini

Maria Kawa

Biegły sądowy z listy Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu

Badania DNA wykorzystywane przy testach na ojcostwo są jedynym skutecznym sposobem rozstrzygnięcia problemu spornego ojcostwa- sytuacji, która nierzadko związania jest z silnymi emocjami osób badanych. Dlatego też z mojego punktu widzenia- nie tylko jako biegłego sądowego, istotna jest wiarygodność laboratorium oraz jakość prowadzonych przez nie badań. Lata praktyki, inwestycja w kadry oraz certyfikaty wydane przez międzynarodowe instytuty, to dla mnie elementy warunkujące rzetelność wykonywanych analiz DNA w laboratorium testDNA. 

Kawa_Maria_zdj

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu: Pon-pt: 7:00 – 22:00 Weekendy i święta: 9:00 – 21:00

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Aleksandra Kłudkowska

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Emilia Mazur

mgr Emilia Mazur

mgr Klaudia Müller

mgr Klaudia Müller

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewelina Czernachowska

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz