Dostawa zestawu do testu DNA na sobotę!

SZYBKA-DOSTAWAZdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest dla Państwa czas. Dlatego też zawsze staramy się dostarczyć Państwu zestaw do badania DNA w jak najkrótszym terminie. W cenie gwarantujemy Państwu wysyłkę kurierską pod wskazany adres, która dostarczana jest na następny dzień roboczy.

Na życzenie przesyłka może zostać zapakowana w formie dyskretnej, dzięki temu osoby postronne nie wiedzą, jaka jest jej zawartość.  W tym przypadku zestaw dostarczany jest w białej „bąbelkowej”, nieprześwitującej kopercie a nadawcą jest osoba prywatna (pracownik naszego laboratorium).

NOWOŚĆ! Dostawa na sobotę

Teraz w naszej ofercie oprócz standardowych ekspresowych wysyłek umożliwiamy Państwu również dostawę zestawu do badania ojcostwa na sobotę. Opcja ta nie jest dodatkowo płatna. Mogą więc Państwo zamówić zestaw  w piątek, a on dotrze do Państwa w sobotę w godzinach od 8.00 do 16.00. – BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW!

.

Jak zamówić zestaw na sobotę?

Aby otrzymać zestaw do badania ojcostwa na sobotę należy podczas rozmowy z konsultantem zaznaczyć, iż chcą Państwo skorzystać z tej opcji. Nie jest to standardowa forma wysyłki więc jeśli nie poinformują nas Państwo o życzeniu dostarczenia zestawu na sobotę zostanie on wysłany w trybie zwykłym – doręczenie nastąpi najwcześniej w poniedziałek. Składając zamówienie drogą internetową należy w uwagach zawrzeć informację o dostawie na sobotę.

Wysyłki następują w piątki najpóźniej do godziny 14.30. Należy zatem złożyć zamówienie przed tą godziną. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie Państwu pomożemy.

.

Warto przeczytać:

.


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz