Test na ojcostwo w trzech prostych krokach

Zanim przystąpią Państwo do realizacji testu na ojcostwo konieczne jest dokonanie wyboru odpowiedniego  badania. Jeśli nie potrafią Państwo zrobić tego samodzielnie lub też potrzebują pomocy zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie doradzą w niezobowiązującej rozmowie najlepsze możliwe rozwiązanie.

 

Zamówienie zestawu lub umówienie wizyty

W zależności od wybranego typu testu ojcostwa mogą Państwo zdecydować się albo na samodzielne pobranie DNA w postaci wymazu z policzka lub też zarejestrować się w jednej z naszych placówek medycznych (bez dodatkowych kosztów).

baner-2Do samodzielnego pobrania DNA posłuży specjalny zestaw zakupiony przez Internet, w aptece lub telefonicznie. Jego koszt jest wliczony w cenę badania. Możemy go nadać w formie dyskretnej na dowolny, wskazany adres korespondencyjny. Jeśli z kolei zdecydują się Państwo na pobranie DNA w placówce medycznej wystarczy około dwa-trzy dni wcześniej zarejestrować wizytę (telefonicznie bądź wypełniając formularz na stronie www).

.

Pobranie materiału

pobranie_wymazuNa pobranie materiału (wymazu z policzka) mogą Państwo albo przyjść do placówki medycznej, albo też  zrobić to samodzielnie w domu, a następnie odesłać do nas materiał pocztą w zaadresowanej kopercie zwrotnej (dołączonej do zestawu testowego). Na Państwa życzenie możemy także zamówić kuriera, który odbierze pobrane próbki – bez dodatkowych opłat. Samo pobranie DNA jest bardzo proste i nieinwazyjne. Wystarczy potrzeć wewnętrzną stronę policzka specjalną, sterylną wymazówką. Zajmuje to dosłownie kilkanaście sekund.

.

4Ważne!

Należy pamiętać o opisaniu wymazówek imieniem i nazwiskiem oraz datą urodzenia badanej osoby.  Prosimy pamiętać również o odesłaniu do laboratorium wraz z próbkami wypełnionego i podpisanego formularza zamówienia badania.

.

.

Odbiór wyniku

A postman delivering mail isolated on white backgroundNa wynik testu na ojcostwo oczekują Państwo od 3 do 5 dni roboczych od momentu, kiedy próbki dotrą do laboratorium. Wynik przekazujemy:

  • Tradycyjną pocztą – oryginalny dokument
  • Telefonicznie
  • e-mailowo

Istnieje też możliwość jego osobistego odbioru w placówce medycznej.

 

Więcej informacji:

 


Bezpłatna rozmowa Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pomoc 7 dni w tygodniu:
poniedziałek-piątek: 7:00-19:00, weekendy i święta: 9:00-17:00

mgr Marcin Kliś

mgr Joanna Musiał

mgr Joanna Musiał

mgr Ewa Przeliorz

mgr Ewa Przeliorz